METANCITY – nejen Hip hop

Dancehallový mejdan s Wicked Sound na Stodolní již tento pátek v Tora Bora adrenalin baru!!

O víkendu celá Ostrava zažije přímo kulturní bombardování. Festival Colours of Ostrava vyšle do ulic tísíce lidí a všechny kluby v centru budou hlásit full-house. Pokud se v pátek rozhodnete někam vyrazit, určitě se na skok mrkněte do stylového adrenalin baru Tora-Bora, na stylovou letní párty Summer Wine. Opavsko-Ostravská crew Wicked Sound, pro vás připraví mejdan, který byste neměli prošvihnout! O taneční rytmy dancehallu, houpavého reggae, karnevalovou socu a další blízké hudební styly nebude nouze. Kabooooom!

Dvojice selektorů Tamman a.k.a Irie* Swaggman a Richie, kteří spolu fungují druhým rokem jako Wicked Sound, už nejednou dokázali, že dokážou ovládnout párty od začátku až do konce a s massivem* pořádně zatočit. Stále populárnější dancehall a reggae jsou jejich silnou zbraní stejně tak jako mikrofon, kterým hecujou lidi a dělají správnou dancehallovou atmosféru! Ti z vás, kteří navštívili v klubu Tora-Bora první párty nebo některý z legendárních mejdanů, například s Deadly Huntou nebo Generalem Levym, o tom ví své!

Dancehall je životní styl a reggae postoj k životu. Dancehall je tanec, dancehall je Jamajka a Jamajka je párty každý den. Boooom Bang! Nečekejte, že potkáte dva hipíky. Wicked Sound se snaží ukázat, jak zábavná tato kultura může být!

V pátek 15. července si můžete užít letní Summer Wine*! Vstupné je zdarma.

BUDE TO SWAGG* A BUDE TO MAAAD! NEZMEŠKEJTE TO!

Nakouknutí do Jamajského slovníku:

  • Irie – výraz pro to, když se cítíš šťastný
  • Massive – hromada párty lidí
  • Wine – vlnit se, tančit, tanec
  • Swagg – styl

Tagy:

Rubrika: Články, 12. července 2011, PromoKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama