METANCITY – nejen Hip hop

Battle Kings 2011: Prago, Pio, Moja reč, BPM a spousta dalšího

Jedinečná atmosféra, tři open air scény, dobrá zábava a pohoda je to, co tě na Battle Kings 2011 čeká. Do diáře si vepiš tlustým fixem 23. červenec Battle Kings Rýmařov. V tento den nesmí tvé kroky vést nikam jinam. Battle Kings směřuje zpět do původního areálu a chce ti vynahradit vše, čemu se ti loni nemohlo dostat.

Těš se na plný kotel českého a slovenského rapu. Exkluzivní show ti zaručí speciálně vybrané kapely. Je o co stát: Prago Union, Pio Squad, Moja reč, BPM, Omega Styl and the Hero, Safari, 6. Smysl.

Sedmý ročník pro tebe připravil řadu novinek. BattleStage se oproti loňským letům rozšiřuje o další battles, na které se můžeš přihlásit a přibude i SkateScéna:

BreakDance battle 2on2
FootWork battle 1on1
BeatBox battle 1on1
FreeStyle battle 1on1
HipHop battle 2on2
House battle 2on2
Poppin battle 1on1
SkateContest

Rytmus pro dance battly bude udávat DJ Bart, člen Hollywood Stars Crew, ti nabídne čerstvé neohrané beaty. Jako ochutnávku namíchal BATTLE KINGS MIXTAPE.

K.O.? …nestačí? … tak si ke všemu připočti exkluzivně zrekonstruovaný původní areál zahrady Hedvy, nabitý doprovodný program od Grafitti jamu, Skate exhibicí, až po afterparty do rozbřesku a jedinečnou atmosféru, kterou jinde nenajdeš.

Vstupenky koupíš v předprodeji za 249,–Kč ve vybraných obchodech: Extreme shop Rýmařov, Extreeme Shop Bruntál, Světelné studio Luxor Krnov, Dark Duck Šumperk, Subform Ostrava, Subform Opava. Na místě pak za pohodových 299,–Kč.

Po celý červen také probíhaly po střední a severní Moravě BATTLE KINGS 011 PARTY TOUR. BKPT vidělo téměř 1400 očí z Krnovska, Bruntálska, Opavska, Olomoucka, Jesenicka a Šuperska, což je kvalitní základ pro BATTLE KINGS 011. Zkoukni fotky.

Zdroj informací hledej na www.battlekings.cz a na www.facebook.com/…ingsfestival = přidej se!!!

23.červenec BATTLE KINGS 011 Rýmařov – zahrada Hedvy (sokolovská ulice) otevření areálu v 12:00, konec v nedohlednu. Dej si nádech BKhistorie.

BATTLE KINGS je zpět a ty nesmíš chybět !!!

Tagy: Battle Kings 2011, Prago Union, Pio Squad, Moja reč, Safari, BPM

Rubrika: Články, 12. července 2011, FreddyKomentáře

19.19 - 12. července 2011

Yes  

Krásný line-up…dobrá práce.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama