METANCITY – nejen Hip hop

Turbokolor – novinka na českém a slovenském trhu

Značka Turbokolor je úplnou novinkou na českém a slovenském trhu. Tento brand vznikl před čtyřmi lety v Polsku, kdy se varšavský umělec a designér Pawel Kozlowski rozhodnul zaplnit prázdné místo na poli streetwearu a vytvořil kolekci, která v sobě skloubila grafický design, kvalitní materiály a přesný střih, který padne každému. Cílem bylo vytvořit oblečení, ve kterém se jeho majitel bude cítit příjemně a zároveň se bude moct pochlubit originálním kouskem ve svém šatníku. Turbokolor si brzy našel početnou fanouškovskou základnu a dokonce se mu jako první východoevropské streetwear značce podařilo vytvořit kolaboraci s japonským výrobcem elektroniky Casio, jejíž výsledkem byly limitované hodinky Casio G-Shock x Turbokolor.

Kolekce značky Turbokolor na jaro/léto 2011 je v těchto dnech skladem v Queens – The Streetwise Store. Naleznete v ní trička, která se ve většině případu liší od ostatních značek svým designem. Ten je jednoduchý, čistý a propracovaný zároveň. Zkontrolovat byste měli i mikiny a svetry, jejichž největší předností je především velmi příjemný materiál, takže se v nich budete cítit opravdu dobře. A v neposlední řadě nesmíme zapomenout na kalhoty a shorts – opět je zde kladen důraz především na kvalitu materiálů, proto očekávejte skvělý denim a příjemné střihy.

Vše co Turbokolor nabízí má ale ještě jednu hlavní výlohu. A tou je cena. Trička seženete od 650 Kč, mikiny a svetry od 1 590 Kč a kalhoty a shorts od 1 150 Kč. Spousta muziky za málo peněz, to je Turbokolor. Kupujte na Queens.cz!

Tagy:

Rubrika: Fashion, 12. července 2011, PRKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama