METANCITY – nejen Hip hop

Wrung & Bullrot: Francouzská hiphopová klasika s novými kolekcemi na Queens.cz

IAM, MC Solaar, Supreme NTM, Mafia K1 Fry, Busta Flex a další. To jsou ikony fracouzské hiphopové scény, které nepochybně zná spousta z Vás. Pokud se ovšem orientujete i v hiphopovém oblečení, jistě jste už slyšeli o značkách Wrung a Bullrot. Ty v těchto dnech přicházejí se svou letní kolekcí, kterou kompletně naleznete na stránkách největšího hiphop shopu u nás – www.queens.cz.

Letní kolekce značky Wrung potěší v první řadě všechny pány. Naleznete v ní velký výběr triček, jejichž designy vychází přímo z ulice – velké množství tagů, roztékajících se nápisů a tématiky rapu a graffiti. Potěšíme ale i všechny slečny, které v nové kolekci Wrung najdou i legíny, či stylové bundy. A k tomu všemu je v Queens The Streetwise store také poprvé v historii dostupná dětská kolekce Wrung Kids, takže na své si přijdou i ti nejmenší. Řešíte co koupit mladšímu bráchovi k narozeninám? Wrung Kids je tou správnou volbou k vyřešení Vašeho problému.

Bullrot sází ve své letní kolekci na osvědčenou jistotu, kterou jsou motivy s pitbullteriéry. Vedle nich pak naleznete spoustu jednoduchých motivů, díky kterým je Bullrot úspěšný na trhu již od roku 1995. Oplatí se především kontrolovat sekci teplákových souprav a mikin.

Tagy: Queens, hip hop shop Queens, Queens the streetwise store, Wrung, Bullrot

Rubrika: Články, 5. července 2011, PromoKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama