METANCITY – nejen Hip hop

WEFUNK Radio Show poprvé v ČR!

16 let v éteru montrealského rádia CKUT, 13 let na internetu, 12 let pravidelných, evropských tour… Modří už vědí, ostatním prozradíme, že se jedná o legendární rádiovou show WEFUNK dua DJ Static a Profesor Groove. A důvod tohoto textu? WEFUNK radio tour totiž poprvé zamíří i do České republiky, konkrétně v neděli 15.5.2011 do nového Arktic Music Clubu v Olomouci. Tuto jedinečnou party si nemůže nechat ujít žádný real fanoušek výběrového rapu, profláklých soulových hymen, raritních groove záležitostí a black music vůbec. DJ Static a Profesor Groove za podpory lokálních Djů DTonate, Nic Robertson a Pauser nám v průběhu večera naservírují ty nejlepší rachejtle ze svých playlistů. Cena za tuhle parádní party je příjemných 250 Kč v předprodeji.

O lístkty si můžete napsat na jakubh@arktic.cz, a nebo si můžete dojít osobně na adresu Havlíčkova 11, Olomouc do podniku Arktic Casual Food. Předprodej potrvá až do oné neděle do 12:00. Na místě dáte za vstup o kilo navíc. Samozřejmostí na takovým mejdanu je welcome drink u vstupu a občerstvení po celou noc zadáč. Navíc každý, kdo udělá na baru jednorázovou objednávku nad 300 Kč, získá upomíkové triko k této akci. Je zbytečné se rozepisovat za pomocí jakýhkoliv superlativů, kdo ví, ten ví, ostatním doporučujeme, přesvědčit se na vlastní kůži, co znamená WEFUNK!

WEFUNK Radio European Tour – 15.května 2011, Arktic Music Club, Olomouc – Dej to!

Event link: http://www.facebook.com/event.php?…
Kontakt: jakubh@arktic.cz 775 660 518

Tagy:

Rubrika: Články, 11. května 2011, AdyKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama