METANCITY – nejen Hip hop

Hip Hop Ova Party: Benátky budou mít opět na pilno, doraž s bandou na rap!

Po zimní odmlce přinášíme žhavé info pro letošní jaro. Po úspěšné sérii Hip Hop Ova Party, kterých se v loňském roce uskutečnilo celkem pět, jsou připravena pokračování.

Na jednotlivých party se na stage představí snad všechny kapely severní Moravy, od Šumperka po Třinec. Plus jako rest z minulého roku i IdeaFatte + DJ AKA – takže nikdo nezůstane ochuzen.

V itineráři máme kapely jako: Pio Squad, Safari, Adyos, S.Barracuda, 6.smysl, Hosté Odjinud, Khomator, La resistence, KSI, Hipnotic, Hirs Sklad, Hormony & Affekt, Tart, Janys&Darce& Dj Bjaly, Subcortex…

K tomu všemu přidáváme již 3.ročník HIP HOP OVA FEST, který v letošním vydání bude dvoudenní!!! Na dvou stage najdeš přes desítku interpretů, kteří tě nenechají v klidu.

Takže už nyní si piš do diáře data:

22.4. HIP HOP OVA PARTY 6
13.5. HIP HOP OVA PARTY 7
10.6. HIP HOP OVA FEST
11.6. HIP HOP OVA FEST
26.8. HIP HOP OVA PARTY 8

První HIP HOP OVA PARTY letošního roku klepe na dveře!!! V pořadí již pořadovým číslem 6 čeká na tebe. Otevírání Benátek je v plném proudu a my začínáme v pátek 22.dubna. Na stage očekávej celkem tři party, které ti zvednou tep: Adyos & S.Barracuda & DJ Bussy, Hipnotic a DJ Necro.

Azurit Kingdom alias Adyos & S.Barracuda & DJ Bussy není třeba ostravákům ani představovat. Těšit se můžeš na prověřenou AK show na které uslyšíš tracky z jistě naposlouchaných desek „Pouliční ekonomická“ a „Kralik vás miluje“.

Hipnotic vznikly v roce 2005 ve složení dvou Mcs LaFre a RAZiM a producent Choudee. Poté se přidal i další producent Negy. V témže roce natočili první demo „Demo co nemá jméno“. Následně přišla pauza až do roku 2007, kdy vyšlo první album „Harmonie Smyslů“. Nové tracky se postupně nahrávají a jeden z nejnovějších „Hluboko na dně“ najdeš zde.

HIP HOP OVA PARTY najdeš v lokalitě areálu Benátky v Ostravě – Nové Vsi (ulice Novoveská – zastávka tram.Vodárna) a vstup tě vyjde jen na 49,–Kč. Představení jednotlivých akcí HIP HOP OVA najdeš na www.hiphopova.cz nebo na www.facebook.com/hiphopovafest.

Tagy: Hip Hop Ova, Benátky, Pio Squad, Adyos, S. Barracuda, Bussy, Necro, Hipnotic

Rubrika: Články, 14. dubna 2011, FreddyKomentáře

21.04 - 20. dubna 2011

ehm..  

úspěšné?


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama