METANCITY – nejen Hip hop

Queens Style Zone Vol. 8: Kromě hip hopu nabídne i dancehall, krump či experimental

Osmé pokračování tradičního street dance battlu Queens Style Zone proběhne v ostravském klubu Marley poslední dubnový den, tedy 30. 4. 2011. Opět vás čeká večer plný pouličního tance, nahecovaných battlů i skvělé muziky. Do Ostravy se chystají špičkoví tanečníci nejen z celé republiky, ale i ze Slovenska nebo Polska. A co konkrétně vás tedy čeká?

EXPERIMENTAL VŮBEC POPRVÉ V ČESKU

Rozhodně nečekejte žádnou tuctovou akci. Organizátoři se snažili do programu zařadit taneční styly, které v Česku na battlech zase tak často k vidění nejsou. Navíc se vůbec poprvé v ČR bude soutěžit v kategorii experimental, což je jednoduše řečeno kategorie, od které do poslední chvíle ani sami tanečníci neví, co čekat. Deejay totiž v tomto případě může pustit jakoukoliv šílenost, takže o absolutní freestyle rozhodně nebude nouze.

Do klubu Marley se vrátí krump battle, jehož atmosféra na předminulém vydání akce byla nepřekonatelná. Vzpomeňte si na vyhecované finále mezi Queen Snipee z Union Runners a Tiger z polské crew Top Toys. Jako protipól k tomuto ostrému battlu můžeme označit další kategorii, kterou bude dancehall. Ten se vrátí do Marleye skoro po roce, tehdy černošská tanečnice Mitu z Etiopie nenechala nikoho na pochybách, že v Česku a Slovensku nemá konkurenci. Letos dá šanci i ostatním tanečnicím (samozřejmě i tanečníkům), protože usedne do poroty. Pokud tedy máte rádi dancehallové a reggaetonové rytmy, rozhodně neváhejte.

Poslední kategorií, ve které se bude 30. dubna 2011 v Ostravě battlovat, je hip hop. Soutěžit ale tentokrát budou dvojice, což Marley také dlouho nezažil. Dá se tedy očekávat velmi zajímavý battle, ve kteréms e proti sobě postaví páry z různých koutů nejen České republiky.

PŘEDSTAVÍ SE TANEC NA KOLEČKOVÝCH BRUSLÍCH I NEJOBLÍBENĚJŠÍ PARTY DJ

Jako vždy zbylo i tentokrát v programu místo na doprovodný program. Těšit se můžete na house dance jam a house dance showcase v podání domácí Roots Company. Premiéru na Queens Style Zone bude mít tzv. rollerdance, tedy tanec na kolečkových bruslích.

Za gramofony se po pauze postaví rozhodně nejoblíbenější party dj na Severní Moravě, několikanásobný IDA šampión, člen zlínských De Fuck To, člen deejayského seskupení Out Of Control, speaker rádia Helax … no prostě Dj Lowa … Kolegou za mikrofonem mu bude „zewlák“ Kmín, na afterparty se pak dočkáte také Dje Boruufa.

Organizátoři nezapomínají ani na to, že noc se přehoupne v první máj, což je, jak všichni víme, lásky čas. Stejně jako v loňském májovém vydání akce vás i tentokrát čeká speciální afterparty plná největších r´n´b hitů. Nebudou chybět dnes už klasické songy od Ushera, Nellyho, Ashanti, Destiny´s Child, R. Kellyho, En Vogue a spousty dalších. Party loni sklidila obrovský úspěch a stejný osud se dá očekávat i v letošním roce.

PŘIJĎTE SE POBAVIT, ALE TAKÉ SI ZATANCOVAT

Doražte se podívat a především povzbudit tanečníky z celé republiky i ze zahraničí, doražte se skvěle pobavit i zatancovat na afterparty. Queens Style Zone je tu pro vás už po osmé a u toho byste neměli chybět. Pro více informací o akci sledujte web http://www.qsz.cz nebo Facebook http://www.facebook.com/event.php?… …

QUEENS STYLE ZONE 8 | street dance battle
30. 04. 2011, klub Marley, výstaviště Černá louka Ostrava
http://www.qsz.czhttp://www.facebook.com/event.php?…

Tagy: Queens Style Zone, hip hop dance, krump, experimental, Marley Ostrava

Rubrika: Články, 13. dubna 2011, DejvKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama