METANCITY – nejen Hip hop

Safari: Je možné vzdát audiovizuální poctu tužce? V Ostravě ano! / Videoklip Tužka

Severomoravákům netřeba představovat kapelu Safari ani jejich protagonisty Nease a Phormela. Ostatním stačí slova jako Ostrava, klasika, hip-hop, sežeň, SI, to, pyčo! Oba zmiňovaní si vzali na paškál předmět jejich každodenního kreativního života – tužku a vzdali jí hold do beatu ostravského milovníka klasické polské produkce, El Bajta. Trailer a informace o tomto počinu jste mohli zaznamenat již začátkem roku.

Je březen a vy konečně můžete shlédnout plnou verzi videa k singlu Tužka a samozřejmě si poslechnout, nebo táhnout celý track, o jehož zvuk se postaral legendární soundmaster a D´n´B producent C-Phone ze studia Provibe.

Nakreslete startovní čáru, touto věcí se spouští vlna novinek, které se kolem Safari dějí. Kromě chystaného EP s názvem Rituál ( El Bajto / Neas ), ze kterého Tužka pochází se v kuchyni Safari vaří i jejich druhé oficiální album Flowfood.

Z obou chystaných desek vám na stůl přistanou další singly a také videa, o kterých vás budeme průběžně informovat. Příjemnou podívanou vám přeje i Petr Štach, jemuž vzniklo toto video pod rukama.

Na následujících odkazech (viz níže) můžete poslechnout či stáhnout track ,,Tužka“ a samozřejmě zhlédnout video. Užij si to.

Tužka audio/video:

Youtube
SoundCloud
Uloz.to

Chcete-li se dozvídat čerstvé věci o Safari a dalších členech Repromanifet family (Khomator, Hosté Odjinud, HIRS sklad, DAZ, Bohuš DLM, El Bajto, KSI a DJ Mouu, DJ Kika, DJ Vencza). Navštivte náš Facebook

Tagy: Safari, Rituál, Tužka, El-Bajto, Phormel, Neas, Repromanifest

Rubrika: Články, 25. března 2011, RepromanifestKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama