METANCITY – nejen Hip hop

Out of Control: První narozeniny, Tafrob a freestyle battle v ostravském Fabricu

Out Of Control Crew slaví rok svého působení, jak na frekvenci Helax 93,7 fm ve svém pořadu, tak i co se týče parties v klubech. Párty k této příležitosti se uskuteční 15.dubna v klubu Fabric v Ostravě a hlavní hvězdou bude brněnský Tafrob, kterému bude krýt záda jeden z nejvyšších a nejvytíženejších DJs Maztah.

V rámci této párty vystoupí i rádiový kolega Adyos s parťákem Sergeiem Barracudou a Djem Bussym a svůj debut Nepřestávej věřit pokřtí severomoravská rapová naděje Známá Firma. Navíc se dostanou ke slovu i freestyleři, protože je přichystán Freestyle Battle o pohár Out Of Control Freestyle Battle Champion a věcné ceny v hodnotě 10 000,–. Registrace již probíhají na battle@outofcontrol.cz (nick, město, kapela) s předmětem freestyle battle. Do poroty zasedne sám Tafrob, kterého doplní Adyos a MC Kos. Pravidla viz níže.

Navíc se můžete těšit na showcase 5ti násobného DJ CZ-SK championa DJe Lowu, kterého na afterpárty s názvem Out Of Control Madness aka Quatro Gramo doplní teamový kolega DJ Daniell. Vstup je 99,– Kč a startujeme v 20:00.

Pravidla:

Každý účastník projde prvotním roztřelem 2× 30 vteřin
1. kolo na témata zvolené předem porotou, která se budou losovat
2. kolo vlastní freestyle

Dojde k bodovému ohodnocení a prvních osm vytvoří čtvrtfinálového pavouka. Kdy následující battly budou vždy 1. s 8., 2. se 7., 3. s 6.,… atd.

Po té bude následovat semifinále a finále dle vzniklého pavouka.

Více info na:
www.outofcontrol.cz
www.facebook.com/…fcontrolcrew
www.fabric.cz

Tagy: Out of Control, Tafrob, Azurit Kingdom, Fabric, freestyle battle

Rubrika: Články, 24. března 2011, OoCKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama