METANCITY – nejen Hip hop

AK SHOW 93.7 Live, to je Moja reč a Azurit Kingdom ve frýdecko-místeckém Stounu

Už příští týden zažije město Frýdek-Místek jeden z nejlepších rapových koncertů a mejdanů roku Skoro přesně po roce dorazí slovenská rapová bomba, kapela Moja reč!

Na podium vletí dvojka mcs Supa a Delik s DJem Jozefem Engererem za zády a zapálí klub Stoun v sobotu 19.2.2010. Spolu s „topflowery“ z Handlové naběhne na stage AK crew, poslední dobou stále častěji skloňovaných raperů z Ostravy S. Barracudy a Adyose, jako vždy s DJem Bussym za zády! Pouliční ekonomická tak dorazí i do tvého města!

Line-up ještě určitě není u konce, na své si přijdou i místní fans, protože na mejdanu podporovaném rádiem Helax pokřtí svůj nový a zároveň první videoklip Tart, právě z města F-M. Párty a muziku až do rána zaručuje místní rider DJ Shupsta a havířovský DJ Wencza.

Kromě spousty živé muziky budeš moct například shlédnout videoklipy Pouliční ekonomická a UFO, k mixtape Pouliční ekonomická S. Barracudy, vypít na baru spoustu drinků a potkat spoustu svých známých. Tuhle párty pro vás připravilo společně rádio Helax 93.7 FM a AK Show 93.7 – jediný rapový pořad v éteru na severní Moravě! A právě v tomto pořadu a na vlnách 93.7 FM můžeš už dnes mezi 21:00 – 22:00 slyšet živý rozhovor s Delikem – který nedávno hodil do hry společné EP s Jozefem Engererem s názvem Daj mi 5! Určitě stojí za to slyšet!

Vstupné je rozumných 100 Kč. Nezbývá než připojit pozvání od Young Boy Production a popřát všem, kteří dorazí, skvělý zážitek! A určitě vás dorazí spoustu. Důležité video sleduj zde.

Tagy: Moja reč, Stoun, Azurit Kingdom, S. Barracuda, Adyos, DJ Bussy, AK Show 93.7 Live

Rubrika: Články, 8. února 2011, AK ShowKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama