METANCITY – nejen Hip hop

Last Night A DJ Saved My Life

A je to konečně tady! Pro všechny milovníky skvělé muziky, příjemné zábavy a dobrých skutků, se dne 19.2.2011 uskuteční party pod názvem LAST NIGHT A DJ SAVED MY LIFE. Akce proběhne v odsvěceném pražském kostele Svatého Michala (Michalská 27, Staré Město). Večírek vznikl díky nápadu talentovaného dje Frikyho, který se spojil s elitou českých djs s cílem podpořit boj s rakovinou.

Nutno podotknout, že všichni umělci vystupují bez nároku na honorář a celý výtěžek z této akce poputuje na konto Nadačního fondu dětské onkologie Krtek (více na www.krtek-nf.cz). Dobrou zprávou je, že přispět můžete i Vy! A to velmi přijatelnou částkou 99,–Kč, což je vstupné pro jednu osobu. Pro Vás z řad štědřejších, budou v průběhu celého večera rozmístěny ve všech prostorách kasičky, do nichž můžete dle svých možností vložit příspěvek, který také poputuje na konto nadačního fondu Krtek.

Obsazení je pestré, plné kvalitních performerů s charitativním cítěním, kteří Vás v průběhu večera provedou různorodými styly elektronické hudby. Troufáme si říci, že uslyšíte spoustu kvalitní muziky za rozumnou cenu, což se v dnešní době, kdy hudební scéna přetéká desítkami rádoby umělců, cení. Věříme, že každý, kdo nemyslí jen na sebe, se mezi nás přijde rád pobavit. Pomůže dobré věci a navíc prožije zcela jedinečný hudební večer!

Do zajímavého zákoutí hlavního města se nejlépe dopravíte metrem A, zastávka Staroměstká, dále pěšky směr Staroměstské náměstí a pak se doptejte. V několika barech rozmístěných v prostorách kostela se postarají o Vaše nehudební chutě. Zároveň se můžete směle vmísit na parket a vychutnávat energii djského umění v podání předních tuzemských dj's. Tři stage střídavě obsadí a rozezní dj Akira, dj Philip TBC, dj Ghonzales, dj Flux, dj Friky, dj Lowa, dj Robot, dj Rockstar aka Dominik Turza, dj Aka, dj Rido, dj Maztah, dj Trusty, dj Crazy Helena,dj Daniell, dj Lu2, dj Bouler,dj Braun, dj Beast 67, djka Miss B, djka Kristee, dj Levis, dj Alyaz, dj Mefuzo a další…

Chcete-li kvalitně strávit sobotní večer, neváhejte dorazit, pobavit se a pomoci těm, kteří to potřebují. Těšíme se na Vás!

NEANDRTAL Production R.I.P.A.L.I. memorial

Tagy: Lowa, Daniell, Outofcontrol, Helax

Rubrika: Články, 6. února 2011, LowaKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama