METANCITY – nejen Hip hop

Queens Style Zone 7 přivítá rekordní počet tanečních skupin, a to už tuto sobotu

První únorová sobota, tedy 5. 2. 2011, bude ve znamení pouličního tance. V ostravském klubu Marley proběhne už sedmé pokračování úspěšného street dance battlu s názvem Queens Style Zone.

Battlovat se bude v kategoriích hip hop, house, pop / lock a b-boying. O tom, že bude na co koukat, vůbec nemusíte pochybovat, na sedmé vydání Queens Style Zone je totiž přihlášen rekordní počet tanečních skupin v historii akce.

Těšit se můžete např. na B-Fresh, Beat Brothers, Beat Up, Dynamic Dancers, Energy 49, High Edition, Hollywood Stars, Chillin´ Soul, New Era SDF, New Side, OlomouCity Dancers, Outclass Rockers, Roots Company, Street Dance Academy, Survivals, The Bunnies, Wegets a mnohé další. Celkem do Ostravy zavítají tanečníci z bezmála 50 tanečních skupin z různých koutů Čech a Moravy, ale samozřejmě také ze zahraničí.

Kromě battlů ve čtyřech kategoriích vás čeká také speciální c-walk showcase. Za gramofony se v průběhu battlů postaví skvělý Dj Lowmoney (NFW), na after party vám ty nejlepší pecky bude servírovat Dj Marthy (K7). Celou akcí vás provede Zevlman Kmin (radio Helax) a v porotě usednou Tess (Beat Up), Romeo (New Side), Adam (Alyaschca Crew), Igor (Bezmasa Crew) a Marthy (K7).

Pokud se o pouliční tanec zajímáte trochu více, můžete navštívit i seminář na téma street dance v ČR a zahraničí. Na něm vám o současné situaci v taneční komunitě, o přednostech i problémech českých tanečníků, povykládá jedna z předních českých tanečnic a zároveň porotkyně celé akce Tess (Beat Up).

PROGRAM QUEENS STYLE ZONE 7

16:00 seminář: street dance v ČR a zahraničí
17:00 preselekce (hip hop, house, pop/lock, b-boying)
21:00 c-walk showcase & jam
21:30 battly (hip hop, house, pop/lock, b-boying)
23:30 finálové battly
00:00 after party

Přijďte si užít sobotní odpoledne a večer v rytmu hip hopu, housu a funku, přijďte se podívat na skvělé tancování a ochutnat jedinečnou atmosféru, která tuto sérii akcí pravidelně provází. Přijďte povzbudit tanečníky a vyhecovat je k co nejlepším výkonům.

QUEENS STYLE ZONE 7 | street dance battle
05. 02. 2011, klub Marley, výstaviště Černá louka Ostrava
http://www.qsz.cz

Tagy: Queens Style Zone 7, Marley Ostrava, street dance

Rubrika: Články, 2. února 2011, DejvKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama