METANCITY – nejen Hip hop

Rasta Esta 2011 aneb Kalba s ostravsko-karvinskou sestavou

Po více než roce se do Ostravy navrací tradiční festival vycházející ze žánrů reggae a ska – Rasta Esta. Opět zveme všechny do klubu Marley v Ostravě, kde proběhne za účasti souborů: ALL SKA PONE‘S (SKarviná), SILESIA JAH ALL STARS ORCHESTRA (Karviná) a domácích SULTAN SOLIMAN.

Všechny tři kapely spojuje jak hudba kterou hrají, tak i dlouholeté přátelství. Tentokrát to nebude u žádné výjimečné příležitosti, ale prostě kalba, všechny tedy srdečně zveme na ostravsko-karvinskou KALBU.

All Ska Pone’s jsou v Ostravě vidět, poslední dobou více než doma, takže jako doma pohodička. Naproti tomu kolegové Silesia All Jah Stars Orchestra v Ostravě hráli naposledy před třemi lety v jejich úplných začátcích, tak můžeme porovnávat a ostravskou partu Sultan Soliman, i když jsou domácí stálicí, můžeme shlédnout poslední dobou velmi sporadicky, prostě neváhejte…

Kapelky doprovodí ostravští DJ’s z OSTRAV SKA BAND, již protřelí ale zejména neotřelí. První festival Rasta Esta proběhl v roce 2000 a tahle akcička je v pořadí již celkově šestnáctým počinem. Festival proběhne 4. února – pátek v klubu MARLEY, v Ostravě. Začátek je plánován na 20.00 hod.

Tagy: Rasta Esta, Kalba, Marley, Ostrava, All Skapone's, Silesia Jah All Stars Orchestra, Sultan Soliman

Rubrika: Články, 26. ledna 2011, EnergiaKomentáře

21.02 - 4. února 2011

 

Sakra…škoda že jsem si toho všiml až dneska:-(


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama