METANCITY – nejen Hip hop

Safari silnější než kdy předtím, poslouchej singl Tužka a připrav se na EP i album

Píše se rok 51 a v ulicích moravských měst se už dlouho šeptá o projektech ostravských zvířat. Po dlouhé odmlce Safari přece jen odemykají dveře svého studia a vypouští do eteru věc s příznačným názvem Tužka!

Jedinečnou možnost slyšet kompletní verzi tohoto songu mají posluchači v pravidelném úterním programu Repromanifest Show na rádiu Helax 93,7 FM. Producent El-Bajto ušil pro Phormela a Nease excelentní beat na míru.

Díky této spolupráci vznikl jeden z pilotních singlů solového EP ostravského producenta El-Bajta a Nease (Safari crew), které výjde jak jinak než pod labelem Repromanifest. Dnes vám přinášíme trailer k doprovodnému videoklipu, které vzniká pod rukama Petra Štacha. Sleduj zde.

Kromě tohoto EP vzniká v Safari dílně také jejich druhá oficiální deska nesoucí název Flow Food, která je výsledkem dvouleté práce všech pěti členů sebranky. Zůstaňte ve střehu a sledujte bedlivě další počiny Safari. Posuďte sami zda stojí za vaši pozornost.

Tagy: Safari, Flow Food, El-bajto, Neas, Phormel, Repromanifest, Petr Štach

Rubrika: Články, 25. ledna 2011, SafariKomentáře

11.41 - 26. ledna 2011

A kde  

A ten singl je kde?


13.30 - 26. ledna 2011

Vanito  

Singl bude k mání asi za týden. Čti druhý odstavec.


11.29 - 27. ledna 2011

hm  

Cetl jsem..hm..nic takoveho tam neni. Radio posloucha 6 lidi..a kazdopadne titulek hlasa \„…poslouchej singl Tužka a připrav se na .....\“ a kde nic tu nic..myslel, ze si tdam neco fresh do ipodu a fn..


12.00 - 27. ledna 2011

kde je singl???  

… někdo je asi úplné blbéééé… v rádiu kluci, zatim jen v rádiu…


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama