METANCITY – nejen Hip hop

Feel The Funk slaví desítku ve velkém s Oliverem Lowe, Erikou Fečovou a Funkanomics

Na konci ledna se chystá slavnostní desáté pokračování nejvíc funky večírku v téhle zemi – Feel The Funk! „Desítku“ navíc doprovází informace o nejnašláplejším programu v historii FTF, takže zapátrejte po nejvíc funky oblečení a 28. ledna se přijďte pobavit, zatancovat, uvolnit a pořádně vyfunkovat!

Desátý díl party Feel The Funk byste si rozhodně neměli nechat ujít. Jednak každý ve funkovém oblečení dostane malý dáreček a hlavně se můžete opět těšit na kvalitní line-up! To vše klasicky v nejvíc funky klubu v Čechách – Buena Vista, kde se potkává originální vzhled s perfektním zvukem a příjemnou obsluhou za barem. Co chtít víc? No přece muziku!

Předkrm? Plzeňský DJ, producent a rapper Oliver Lowe ve speciálním setu plném funku, soulu, jazzu, hip hopu, breakbeatu…prostě parket bude hořet! Oliverův DJ set navíc podpoří živě saxofonista Radimo – unikátní spojení DJe a hudebníka vás nenechá v klidu ani na chviličku!

Hlavní chod? Německá trojka Funkanomics, která se dala dohromady v roce 2006 a od té doby objíždí kluby po celém světě. Stačí mrknout na některé jejich video nebo si pustit jeden z mnoha remixů a pochopíte, co vás na FTF čeká za neskutečný var! Tři DJs na čtyřech gramofonech, to hned tak někde nezažijete…

Funkanomics nereprezentují jeden hudební žánr, Funkanomics reprezentují groove a splavený parket plný šťastných tváří. Pořadatelé doporučují vzít si alespoň dvě trička. Budete tančit do roztrhání těla! A Funkanomics s vámi. Tady totiž nejde o manýry a pózy, tohle je pure funky music!

Třešnička na dortu? Jeden z nejsilnějších a nejkrásnějších hlasů českého soulu a funku jménem Erika Fečová! Pravděpodobně jí budete znát ze skupiny Navigators, ale už brzy se můžete těšit také na její sólový projekt. Na Feel The Funk bude provázet celým večírkem, těšte se na improvizace, dobrou náladu a hlavně hlas, co vás prostě dostane. Slovy to nejde popsat, to se musí slyšet!

Tohle všechno uvidíte, uslyšíte a prožijete na party Feel The Funk už 28. ledna v Buena Vista Clubu! Těšíme se na vás, vaše kostýmy a vaše šťastné výrazy! Desátý díl aneb „The funkiest night ever!“ Vstupné 100 Kč.

www.feelthefunk.cz

Tagy: Feel the Funk, Buena Vista Club, Oliver Lowe, Erika Fečová, Funkanomics

Rubrika: Články, 14. ledna 2011, PantherKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama