METANCITY – nejen Hip hop

La Resistance posílá nový singl, je to Dilema s Delikem a DJem Lowou

Opava se opět hlásí o slovo. Místní kapela La Resistance posílá ven svůj nejnovější singl. Jmenuje se Dilema a hostuje na něm DelikMojí reči a DJ Lowa.

Jedná se o první vlaštovku labelu Infinity Arts, který vznikl v loňském roce a nadále plánuje zásobovat svět svou tvorbou. Více informací tak jistě můžete očekávat na našem webu.

Skladbu Dilema můžete poslouchat na Youtube, stačí jen kliknout sem.

Tagy: La Resistance, Dilema, Delik, DJ Lowa

Rubrika: Články, 12. ledna 2011, RavenakKomentáře

10.29 - 12. ledna 2011

:-(  

Opet dalsi inspirace Ty Nikdy! Vsichni rapujou jak Idea a nebo jako Ryes, ale Ryes je cely Idea :-D … achjo kde je vlastni invence? Chut jit dal? Neznit jako ostatni?.....a jeste ta strasne prevyskovana akapela… :-(


11.43 - 12. ledna 2011

:)  

Mi se to líbí.Prostě se to po těch hovnech co slýchávám kolem sebe dá poslouchat.Text sice občas pokulhává,ale je to fajn.I když se vším nesouhlasím(což je naprosto normální),slyším názor kluků jak to ted cítí(zdá se mi,že to má to hlavní a to je cit).Jinak mám rači SUPUUUUU,škoda že to neudělal s nima on,byla by to pecka.


11.46 - 12. ledna 2011

 

No mám ten pocit že nebýt Delika tak to málokdo nevypne po pár vteřinách,v ta­kovýchto případech doporučuju dát hosta který je lepší než samotný interpret nakonec.sry hoši ale pozvat si frajera který je top na slovensku teda aspoň pro mě není zrovna výhra když vedle něj jsou ostatní party o ničem.


21.07 - 12. ledna 2011

vanito  

Taky to slysim. Jinak me to hodne prislo u \„Bylo nas 4\“…tam zni Ryes uplne jak Idea.


09.14 - 13. ledna 2011

fosko  

jj…kdyz nevim coby tak zacnu delat tak jak typek, ktereho zrovna posloucham :-(


10.13 - 13. ledna 2011

.........  

Asi tomu nerozumím,ale ten poslední Mc je kapku mimo rytmus ne?? Nebo spíš kompletně.

Opava potřebuje svá jména. Sloveská jména Opava zná. dejte jí víc sebe. Ty kontrasty ve vašem a Delikově rapu jsou tak velké, že to ten track posunulo o 30% níže. Kdyby tam Delik nebyl nikdo by nesrovnával.
Teda pokud vám nejde jen o počet sledujících na you tube.


jay
12.02 - 13. ledna 2011

 

instro w klidu…delik dobry..dj lowa dobry…a o zbytku se radsi nebudu wyjadrowat!!!!


21.13 - 13. ledna 2011

:)  

Hm,komenty zdají se mi trochu ,divné.Rád bych si poslechl Vaši produkci a rap,hošani Vanito,Neasi a Jayi.Anebo raději ne…


jay
11.04 - 16. ledna 2011

..krupik..  

rek jsem jenom muj nazor..a ty sam wis moc dobre co se mi libi…a neboj brzo uslysis:-)


21.53 - 16. ledna 2011

Ach jo Jayi  

Mě se už nechce tady ani nikde jinde něco řešit a už vubec se mi nechce řešit kula ani s tebou ani s nikým jiným.Určitě máš pravdu,je to hrozná hloupost.Nechapu jak mohli s takovym textem v dnešní době vubec vylezt na veřejnost.S tex­tem,kde neni ani jedno sprosté slovo(krom Delika,ktery je hulvát a ve skladbě mele páte přes devate beze smyslu),kde se nepropaguje nasilí,drogy.Ale s textem kde se řeší sny,naděje,životní cesta a stereotypy.Nechápu jak si to ti kluci mohli vůbec dovolit.....


07.46 - 21. ledna 2011

Křupičko  

Komentuj téma a né cizí názory ty přechytračelý intelektuále. Otec Fura by se šel před tebou schovat. Jestli chceš poslouchat můj rap a produkci tak začni poslouchat hip hop. A pokud ho poslouchat nechceš tak ho nekomentuj.
Tvých úvah a názorů už jsem se na tomhle vebu načet dost, ale o tvé produkci nebo rapu jsem na tomhle ani jiném vebu nečet vůbec nic ty rozumbrado. To asi, proto že trávíš spoustu času nad přemýšlením o diskuzních fórech. Když se ti nelíbí, že se lidi vyjádří k věci tak si vysyp do očí sůl ať to nemusíš číst.


07.50 - 22. ledna 2011

:)))  

Kuk.


12.20 - 22. ledna 2011

:)  

No ale musím konstatovat,ne­asi,že máš pravdu.Těch komentu co jsme si tu navzajem vyměnili a nejenom my dva(je to takovy propletenec:),těch už tu bylo a myslím si,že ještě bude…možna by nebylo od věci decentní stretko.Mě by ty obličeje i zajimali,ale jestli by to zas neztratilo to kouzlo anonymity a už bychom se tady tolik nehadali,nepo­nižovali.Dát si pivko,poklábosit a vymést domu…


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama