METANCITY – nejen Hip hop

Out Of Control na Helaxu - DJ Wich v éteru, soutěž o lístky na Kontrafakt, H16, Delinquent Habits a nové Rytmusovo DVD!!!

DJ DANIELL & DJ LOWA in the mix live s kokteilem plných ingrediencí jako je Hip Hop, RnB, Funky, Soul, Hip House, Electro a Mash ups. Soutěž o lístky na Out Of ControlH16 na 25.12. do klubu Marley a na Delinquent Habits do klubu Stoun ve Frýdku Místku.

Od 21hod – AK Show volume 19. aneb další díl pořadu o rapu!!! Na konci roku se opět podíváme na CZ a SK scénu, co se chystá? DJ Wich a Rasco – český beatmaker a americký rap, funguje to? To uslyšíte živě přímo z úst DJe Wiche. KF v Marleyi 17.12.2010 – soutěž o lístky, Rytmusovo DVD plné videoklipů, Indyho deska KMBL je konečně venku, LA4 – GIZMO a oficiální release, Majk Spirit z H16 a Mladý Rebel mixtape!! Delik z Moja Reč pustil ven pětitrackové EP, DNA a solový album Revolucionár, Mike T a Bigg Boss sampler HPTN 2 a další. Novinkama napráskaná hodina rapu a Adyos na majku.. Ejkej!

Startujeme v 19:00 na frekvenci Helax Dance Music Radio 93,7 FM nebo na www.helax.tv.

Více info na Facebook Page Out Of Control

Tagy: Wich, Lowa, Adyos, Daniell, Out Of Control, Helax, Delik, Rytmus, H16

Rubrika: Články, 14. prosince 2010, LowaKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama