METANCITY – nejen Hip hop

Stoun přichází s vánočním nadílkou ve stylu Aneta Langerová a Delinquent Habits

Vánoce a konec roku jsou ve frýdecko-místeckém Stounu ve znamení kvalitní zábavy všech žánrů. Už ve středu 22. prosince zde po čtyřech letech vystoupí historicky první česká superstar Aneta Langerová a to v rámci „Jsem Tour 2010“. Čtvrtek 23. 12. bude ve znamení hip hopu a drum’n’bassu – tradiční Titty Twister party se vstupem zdarma přinese kromě tanečních rytmů spoustu dárků pro příchozí.

Ani Štedrý den nebude ve Stounu ve znamení zavřených dveří – od 21 hodin začíná každoroční Vánoční rockotéka. Na první svátek vánoční (sobota) jsou připraveny Hity ze záhrobí 18+ se vstupem od 18 let. Štěpánské videohity hned následujícího dne uvítají všechny, kteří kromě tance rádi zkouknou nejlepší videoklipy všech dob.

Pondělí 27. prosince bude svátkem pro všechny, kteří mají pod kůží americko-mexickou hip hopovou legendu Delinquent Habits – po předloňském megaúspěšném vystoupení přijíždějí s novýma albem a ve vrcholné formě. Den po tomto vyvrcholení vánoční hudební nadílky ve Stounu zahrají Fecal Matters aneb Nirvana Revival se svými hosty. Poslední akcí roku 2010 bude Stoundrum special, kdy oblíbení místní DJ’s rozjedou svoje d’n‘b sety, aby roztančili fanoušky tohoto stylu.

„Závěr letošního roku je nabitý hodnotnými programy, na které chci všechny stálé i nestálé návštěvníky co nejsrdečněji pozvat,“ komentuje výčet akci ve Stounu jeho šéf a dramaturg Kamil Rudolf. „Zároveň chci poděkovat všem, kteří klub v uplynulém období navštívili,“ pokračuje Rudolf. „Také v příštím roce se mají obyvatele Frýdku-Místku a okolí na co těšit – kromě jiných umělců se ve Stounu objeví již tradičně Mňága a Žďorp a Horkýže Slíže. Naopak poprvé vystoupí Nightwork a slovenští No Name. Doufám, že takovou kvalitu všichni fanoušci ocení a přijdou si koncerty náležitě užít. Podrobnější informace naleznou zájemci na stránkách klubu www.stoun.cz ,“ uzavírá dramaturg Stounu.

Tagy: Stoun, Vánoce, Delinquent Habits

Rubrika: Články, 11. prosince 2010, OstatníKomentáře

14.39 - 12. prosince 2010

konečně ňáká pořádná akcya  

Tres Deliquentes yeah!!!


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama