METANCITY – nejen Hip hop

Prago Union, Opak a Decko tuto sobotu v opavském The Place, to je Real Hip Hop

Real Hip Hop a Devotionshop.cz tě zvou na předvánoční nadílku v podobě nefalšovaného rapu v podání krále českých lyriků Kata a jeho Prago Union. Akce Real Hip Hop je koncipovaná jako střetnutí dvou hudebních stylů, Hip hopu a reggae, které k sobě patří jako chleba se solí.

Akce proběhne v Opavě 11.12. v klubu The Place od 21,00 hod. a jako předkapela se představí slovenští borci Opak ze skupiny A.M.O., kdy jeho show bude z půlky v rytmu reggae, a na majku mu bude zdatně sekundovat raper Decko.

Za gramcema se představí jak vyhlášený opavský Dj Peck-Lo, dále opavský sound systém Wicked sound reprezentující to nejlepší z reggae a dancehall co současná scéna nabízí, DJ Selekta Skre, který reprezentuje zlínský Lion Movement a v neposlední řadě také Dj Kato a Dj Maro z kapely Prago Union.

Akce stojí pohodových 130,– Kč a každý platící dostane ke vstupnému dárek od firmy OCB a firmy devotionshop.cz. Před koncertem Prago Union budou vylosování 3 šťastlivci, kteří dostanou ceny od firmy Devotionshop.cz.

Tak nezapomeň dorazit!

Tagy: Prago Union, Kato, Opak, Decko, The Place, Opava

Rubrika: Články, 8. prosince 2010, RadekKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama