METANCITY – nejen Hip hop

Rytmus Black Prince Tour pro zákazníky T-Mobile se slevou 70 Kč už zítra!!!

V pátek 3. prosince vystoupí po roce ve frýdecko-místeckém Stounu slovenský rapper Rytmus. Na každé zastávce turné, které procestuje celou Českou a z části i Slovenskou republiku, se fanoušci mohou těšit mimo vystupujících na moderovaný doprovodný program Mafia Records (Davida Snášela) a s ním spojené netradiční soutěže o slevenky, věcné ceny od partnerů projektu a luxusní hodinky STORM. Na koncertě bude MafiaShop stánek s designovými tričky k labelu, tombolu o hadry od 69 za 10 000 Kč, zábavným focením na plachty, kde všechny fotoreporty vyjdou na stránkách Mafie, autogramiády účinkujících a speciální projekční show.

V nejrozsáhlejším turné v historii hip hopu label Mafia Records uvádí Rytmus Black Prince Tour, na kterém vystoupí kromě hlavní hvězdy také David Steel s jeho novým albem SCORPION a krytím R´n´B od Toma Malara. O beaty se postarají DJ Yaksha (SK), DJ Zato (Tábor) a místní DJ’s Shupsta a Wencza.

“Loňské vystoupení Rytmuse bylo jednou z událostí sezóny,“ komentuje nadcházející hip hopový svátek dramaturg Stounu Kamil Rudolf a doplňuje: „všichni správní hopeři by si tento den měli zvášť výrazně poznačit do svých kalendářů a rozhodně do Stounu přijít, všechny srdečně zvu. Na závěr dobrá zpráva – majitelé tarifů od T-Mobile mají na vstupu slevu 70 Kč a vstupenky, pro Ty, co nestihnou předprodej, budou k dispozici před koncertem!“

Vstupenky na tuto akci v ceně 190,– Kč jsou k dostání v předprodeji v Beskydském informačním centru na Zámeckém náměstí ve Frýdku a na Náměstí Svobody v Místku. Dále se vstupenky prodávají v Ostravě ve Skate Shopu Titty Twister na Nádražní ulici 29 (zastávka tramvaje Stodolní) a ve Stounu ve dnech, které jsou uvedeny v programu a to od 18 hodin.

www.stoun.cz

Tagy: Stoun, Rytmus, Black Prince, Rytmus Black Prince, Tour, Král

Rubrika: Články, 2. prosince 2010, StounKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama