METANCITY – nejen Hip hop

Paulie Garand představuje svůj nový klip, sleduj z lesa Fame

Videoklip Fame se neprezentuje jako novátorský počin, megalomanský přístup k natáčení, ani nijak závratný filmový kousek. Fame je takzvaný „NO-BUDGET“ videoklip. Byl natočen za 2 hodiny na zahradě „U Harantů“, vypilo se u něj několik brusů a zpáplo několik buků.

Track má sdělění. Fame je rap ksichtu, co ti to rapuje do ksichtu. Žlutá čepice a Paulie Garand jako LesaPán. Klip byl natočen taky jako ukázka toho, jak by měl NO-BUDGETOVÝ videoklip vypadat. Nemuselo se ani tolik pátrat a zjistilo se, že se to v Čechách a na sídlištích prostě neumí.

Hollý Úd Classic H8ertainment je shluk individuí, co to ale zajebat uměj. Takže koukej, nehledej v tom žádný „Nolanoviny“ a nastraž ušiska. Za Grindovou postprodukci mě sice h8it můžete, ale pořád mě ta Dáma nebesky baví a dokud jí někdo nazašije vaguli, budu Ji prznit pořád.

Ať žije Pablo Bambino, neboť každej ví že"Všichni chtěj fame."

Scénář, Režie : Nebyl a Nebyla + Brus a Buk
Kamera : Evelzolter Svelerkel aka Giorggio Vagino a Oskar Stolín

Tagy: Paulie Garand, Fame, videoklip, klip, Harant, Kenny Rough

Rubrika: Články, 29. listopadu 2010, Pablo BambinoKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama