METANCITY – nejen Hip hop

Michael Jackson dnes vydává posmrtný singl Hold My Hand, jde o duet s Akonem

První oficiální singl z nadcházejícího alba Michaela Jacksona Michael vychází celosvětově v pondělí 15. listopadu 2010, a to minutu po půlnoci newyorského času. Skladba pojmenovaná Hold My Hand se ve stejnou chvíli objeví i na stránkách MichaelJackson­.com, kde bude následně uvolněna k prodeji v digitální podobě.

Hold My Hand je duet MichaelaAkonem, který natočili v roce 2007. Vlastnoručně psaná poznámka Michaela Jacksona, která se nachází v jeho pozůstalosti, je přáním, aby se právě tato skladba stala prvním singlem z jeho dalšího projektu. Skladba v nedokončené podobě sice unikla ven v roce 2008, ale Akon jí dal novou a finální produkční podobu až nedávno.

Akon k tomu dodává: „Svět nebyl připraven slyšet Hold My Hand, když tehdy unikla. Byli jsme z toho zničeni. Ale její čas teď nadešel. Ve své finální podobě je to neuvěřitelná, nádherná a hymnická skladba. Jsem tak hrdý, že jsem měl příležitost s Michaelem pracovat. Byl to jeden z mých největších idolů.“

O měsíc později, 14. prosince, vydává firma Epic records, ve spolupráci se společností Estate of Michael Jackson, očekávané nové album Michael. Album obsahuje deset tracků produkovaných několika váženými producenty a Michaelem Jacksonem samotným. Michael je první nahrávkou obsahující nový materiál, která vychází za posledních devět let jedné z nejmilovanějších ikon pop music, jejíž umění oslovuje stále nové a nové generace fanoušků.

Album Michael je také první nahrávkou, která vyjde na základě dohody mezi Estate of Michael Jackson a Sony Music, kteří v březnu tohoto roku oznámili pokračování jejich pětatřicetileté spolupráce. Během této doby Michael prodal stovky miliónů svých nahrávek, měl třináct singlů na prvním místě hitparád a vydal popkulturně fenomenální Thriller, který se se 100 milióny prodanými kusy stal nejprodávanějším albem všech dob.

Tracklist:

01. Hold My Hand (Duet with Akon)
02. Hollywood Tonight
03. Keep Your Head Up
04. (I Like) The Way You Love Me
05. Monster (Featuring 50 Cent)
06. Best Of Joy
07. Breaking News
08. (I Can't Make It) Another Day (Featuring Lenny Kravitz)
09. Behind The Mask
10. Much Too Soon

Tagy: Michael Jackson, Michael, Hold My Hand, Akon, Lenny Kravitz, 50 Cent

Rubrika: Články, 15. listopadu 2010, Sony BMGKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama