METANCITY – nejen Hip hop

GAME The RED Album Tour / SaSaZu 16/11/20010

Klubová událost letošního roku, koncert westcoast rap star GameaSaSaZu se nezadržitelně blíží a tentokrát tě na něj zve i samotný Game v naší videopozvánce! Ty máš teď poslední šanci nakoupit vstupenky za 490Kč. Pokud zaváháš, tak nejen že si budeš muset připlatit, ale také se může stát, že se na tebe už vůbec nedostane!

videopozvánka odkaz

Ale dost organizačních záležitostí, vychutnej si další věc z alba The R.E.D. Album, které by mělo dle posledních informací vyjít 8. Prosince, ale Game nám ho v Praze představí v rámci své tour už 16. listopadu! Exkluzivní ochutnávku v podobě leaku tracku „Better Days“ sleduj níže. Beat obstaral Jim Jonsin a na refrénu sedí Andre Merritt, člen tvůrčího teamu Chrise Browna.

„Game – Better Days (R.E.D. Album)odkaz“: http://www.youtube.com/watch?…

Jako další bonus pro ty co se již nemůžou dočkat koncertu tu máme exkluzivní micxtape z dílny DJ NOIRa. Výběr několika treků z jeho bohatá tvorby. Průřez jeho nejzásadnejšími LPs jako je The Documentary,Doc­tor Advocate, LAX a i ochutnávka remixu One Blood z dílny crew zvané Cookin soul!!

odkaz

Atmosféru nasadí slovenští mazáci H16, kteří tě zahřejí svým letním hitem Sranda Musí Byť a veterán Henry D, který teprve vloni překvapil svým debutem Man Of Honour. Červená barva zalije Prahu již toto úterý!

Tagy:

Rubrika: Články, 13. listopadu 2010, MattesKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama