METANCITY – nejen Hip hop

Další zastávky Out Of Control Tour 2010 budou v Krnově a v Havířově

Out Of Control Tour 2010 je v plném proudu a avízuje další dvě nejbližší zastávky a to v pátek 19.11. v Krnově v klubu Street 328 a dále v sobotu 20.11. v Havířově v klubu GOGO, kde krom již tradičního freestyle battlu, beatbox battlu, street dance módní show, koncertu Defuckto a DJ´s Lowy a Daniella proběhne také Street Dance Battle.

Startuje se už v 16:00 a soutěžit se bude v kategoriích Hip Hop 1vs1, House Dance 1 vs 1, Dancehall 1vs1 a Breakdance 1vs1. Registrace probíhají prostředníctvím e-mailu battle@outofcontrol.cz, kde napište vaše jméno, přezdívku, odkud jste a ve které kategorii chcete soutěžit. Vstup pouze na battle je pro všechny 50,– kč a vstup na battle i večerní show je 100,–.

FB událost k OOC Tour v Krnově

FB událost k OOC Tour v Havířově

V rámci tohoho battlu jsou taky pořádány workshopy pozvanými porotci, které zaběhlým streetdancerům není snad ani třeba představovat. Těšit se můžete na:

10:00–11:30 -hip hop (Janča)

11:30–13:00 -dancehall (Hanča)

13:00–14:30 – house dance (Sanchez)

Cena za 1–3 bloky je 100,–Kč. Záleží jen na tobě, kdy přijdeš a kdy odejdeš. Každopádně se můžeš těšit na skvělou atmosféru a skvělé choreografie v podání předních tanečníků ČR. Událost k workshopům najdete zde. Přihlášky na workshopy zasílejte na e-mail: info@cegroup.eu

Více info hledej na: www.outofcontrol.cz nebo na Facebooku Out Of Control

Tagy: Lowa, Daniell, Street Dance Battle, Out Of Control, Defuckto

Rubrika: Tipy, 12. listopadu 2010, LowaKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama