METANCITY – nejen Hip hop

Kdo nehraje, ten nevyhraje aneb Metancity.com ti naježí po celý rok!

Nedávno jsme uveřejnili článek s rozhovorem o Jay Dieselovi, který vydal 10. 10. 2010 své již druhé album s názvem Deset. Součástí byla i soutěž o toto album. Dostali jste nápovědu v podobě rozhovoru z rádia Helax 93.7 FM, kde jej vyzpovídal ostravský rapper Adyos ve své pravidelné AK show.

Otázka byla jednoduchá, pokud jste si pomohli nápovědou, tak jste měli možnost odpovědět správně. Bohužel třetina odpovědí byla špatná. Otázka zněla: „Proč Jay Diesel pojmenoval své druhé album Deset? Odpověď zazněla v rozhovoru, a sice, že se již deset let věnuje rapu. Samozřejmě rapu se věnuje ještě déle, ale tuto odpověď jsme uznali jako správnou.

Z došlých odpovědí jsme vylosovali tři šťastné výherce, kterým toto album v nejbližší době zašleme na jejich adresu.

Výherci jsou tito:

Miroslav Ferda – Nový Jičín
Kamil Srba – Luhačovice
Jan Kunovský – Ostrava

Za redakci srdečně gratulujeme a komu se nepoštěstilo, tak nezoufejte. Vy máte možnost si toto album zakoupit přes internet a to na stránce www.kupujorigi­nal.cz a nebo v kamenných obchodech Queens, nebo na jejich e-shopu na www.queens.cz

www.metancity.com Vám do konce roku přinese ještě pěknej balík nové muziky!!

Až do 30. listopadu můžeš soutěžit o nové album Dramatikz – Morfium! Těšit se můžeš na Indyho KMBL, Steelovu desku Scorpion, LA4

Tagy: Jay Diesel, Deset, Adyos, Indy, David Steel, Dramatikz, LA4

Rubrika: Články, 9. listopadu 2010, MattesKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama