METANCITY – nejen Hip hop

Dramatikz si ujíždí na morfiu!

Soutěž o Morfium prodloužena až do 30.11.!!!

Dramatikz life: Skupina Dramatikz funguje od roku 2006 kdy se za velmi krátký čas zařadila mezi nejúspěšnější a nejsledovanější hip-hopové projekty na Slovensku i v Česku. Po debutovém albu „Výsledek doby“ a následujícím velkém československém turné začali Dramatikz ještě v roce 2009 pracovat na svém novém albu „Morfium“. Od června do října byla kapela zavřená v Masif sound studiu a naplno pracovala na tom, aby mohli album „Morfium“ vydat ještě letos v listopadu a to na svatého Martina tedy 11.11.2010. Při koncertech a nahrávání nového alba se kapele podařilo uspět i v různých anketách jako například Radio Head awards a nebo Tv Musiq1 awards, kde byla tato formace vždy v anketách nominována v kategorii „nováček roku“ a vždy se dostala do finální trojčlenné nominace. Skupina nestagnuje ani po klipové stránce a plánuje do konce ruku natočit hned dva nové videoklipy z připravované­ho alba.

http://www.youtube.com/watch?…

Debutové album „Výsledek doby“ byl tvrdý, plný sociálních témat a kritiky společnosti. Album „Morfium“ je dle kapely lehčí, poslechové a laděno velmi pozitivně, hudebně určené nejen hiphopovým fanouškům. Rockové vlivy, klubové věci, tvrdší písně, ale i tracky, které mají s rapem mají společný jen způsob projevu. Kapela se snažila hudebně, co nejvíc přiblížit k účinku Morfia v medicíně, kde tato látka utišuje bolest, zbavuje strachu a vyvolává euforii. „Věřím, že album bude i podobné návykové jako Morfium“ s úsměvem dodává rapper Stoprocent. Další zajímavostí je, že na tomto albu se na rozdíl od prvního alba začali členové Dramatikz experimentovat , na některých skladbách se popřeli preferovaným hiphopovém stylu a objeví se i nu metal a rock. „Většina z nás vyrůstala na tvrdých rockových věcech, tak proč se k tomu nevrátit?“ říká člen kapely Radikal.

http://www.youtube.com/watch?…

Na albu se podílelo 20 lidí, od hudebníků přes zpěváky různých žánrů až po notorických hip-hopových hostů. Album obsahuje 17 skladeb. V některých skladbách se objeví nejlepší a nejúspěšnější československý producent Dj Wich, ale taky hosti jako Moja reč, Tafrob, Patrícia Vítek, Smasho z Lavagance a mnoho dalších. Dramatikz už od debutového alba „Výsledek doby“ spolupracují i s jinými slovenskými umělci, proto i na novém albu budou mezinárodní spolupráce, tentokrát s Hifi bandou z Polska či s Ill Governmenem ze Srbska.

http://www.youtube.com/watch?…

Album můžeš zakoupit na všech prodejnách Queens shopu. Soutěžní otázka: Jak se jmenují všichni členové kapely Dramatikz, pokud víš správnou odpověď tak ji v mailu zasílej na adresu mattes@metancity.com a do předmětu „Morfium“. Přidej celé jméno, adresu a telefonní kontakt. Soutěž probíhá od 1.11. do 30.11.2010 od­kaz:adresa

Tagy:

Rubrika: Články, 30. října 2010, MattesKomentáře

22.42 - 31. října 2010

Výsledok  


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama