METANCITY – nejen Hip hop

PSH míří do olomouckého S-Klubu na akci s opravdu bohatým programem

PSH se svou deskou Epilog brázdí republiku po klubech křížem krážem a jednou z jejich zastávek bude Olomoucký S-klub. Skateshop.cz tě srdečně zve na tento ojedinělí koncert. Je dost možné, že se jedná o poslední možnost PSH vidět v Olomouci živě, protože Orion, Vladimir 518 a Mike Trafik avizovali, že po desce Epilog končí jako kapela a každý se bude věnovat svým aktivitám. Proto musíš dorazit 30.10. do S-klubu, aby sis mohl vychutnat tu největší nálož hip-hopu za poslední dobu, jaká v Olomouci bude.

Kromě PSH se na hlavní stage představí DJ's Akvamen, Robot a Lucky. Připravena je i DNB Stage, na které Tě budou masírovat DJs Gotia, Jose24 ze Stoned Raiderz , Jamauba a olomoucký DJ Lucky. Můžeš se těšit na Grafitti Art Live Jam v podání Sasancy, Openmindz360° a Vladimira 518, jejichž díla poputují do dražby, která se bude konat na webu www.skateshop.cz, a výtěžek bude věnován občanskému sdružení Bumbarisparis.

Pro všechny milovníky snowboardingu si pro tebe Skateshop.cz připravil premiéru nového SNB filmu od Forum – F*It a spoustu kvalitní muziky. A pokud Ti to celé bude málo tak se přijď dokrmit na afterpárty do olomouckého klubu Metro Chill Out Club, kde do Tebe budou cpát ty nejtučnější hity Metro resident DJ Gasta a DJ LuckyYoung Boy Production.

Myslím si, že za 120 Kč v předprodeji a za 150 Kč na místě lepší párty nenajdeš. Lístky v předprodeji můžeš koupit buď v Titty Twisteru ( Denisova 28) a nebo v klubu Metro.

Epilog je třetí řadová deska pražské hip hopové legendy PSH. Kapela vydala prohlášení pro média, kde uvádí, že se jedná zároveň i o desku poslední. Nakolik je tato zpráva pravdivá či nikoli, ukáže teprve budoucnost. Co je ovšem jisté již nyní, je že Epilog spojuje ty nejlepší postupy z historie projektu Peneři Strýčka Homeboye. Samply, syntetické zvuky, vysoká hitovost jednotlivých skladeb a široká plejáda exkluzivních hostů jako Roman Holý, Dara Rolins, James Cole, DJ Wich, Matěj Ruppert, Tereza Černochová, Hugo Toxxx a další. CD vychází již tradičně na prestižním labelu Bigg Boss a většina fanoušků této hudby očekává rapovou událost roku.

DJ ROBOT – servíruje lahodný koktejl hip hopu, funku, breaků a věcí, které jste patrně ještě nikde neslyšeli. Rád sjíždí rjd2, Mark Ronson, IAM, Dj Shadow, Sniper či Black Grass. Od ledna 2008 působí na pražském Radiu Dj – pořady R.U.R., Urban Set By Dj Robot a Diskorobotika. Mezi jeho aktuální projekty patří Robot u Rádia a Nadace Krtek. Více na www.myspace.com/djrobotrur.

DJ AKVAMEN – patří k nováčkům české Djské scény, považuje se za hiphopového, jeho sety ale čítají beaty od funku přes breakbeat až k drum´n´bassu. Rychlé mixy, party pecky a nečekané přechody mezi jednotlivými styly. Mezi jeho oblíbené hudební uskupení patří Jedi Mind Tricks, AOTP, Statik Selektah, Dj Premier a veškerý francouzský rap. Více na www.myspace.com/akvamen.

**StonedRaiderz crew*

StonedRaiderz crew funguje na scéně zlámaných beatů od roku 2004. Její začátky jsou spojené s místem olomouckého kraje, přesněji řečeno s městy Šternberk a Prostějov. Jak se parta zvětšovala, rozšiřovalo se i pole působnosti SR djs. V současné době tvoří SRcrew 8 floutků – zakladatel a guru Gotia, prostějovští Jose24, Sethi, Kumite a Subform, v práglu působí dvojka ahZ a Bop a nejnovějším členem je olomoucký Mireau. SR djs se věnujících především hraní drumandbassu ve všech polohách (mimo jump-up), nevyhýbáme se však ani brejkům nebo dubstepu. Téměř všichni členové působí nejen jako djs, ale starají se i o vlastní parties, nejen klubového charakteru. Do portfolia SRcrew patří open air festival Tankodrum, Bikeandwater afterparty, pravidelné mejdany v prostějovském klubu Apollo 13, nová klubovka DoNeBe nebo vyhlášený pražský mejdan Drumix. SR djs můžete rovněž potkat jako členy různých projektů. Pražák ahZ působí v deepovém seskupení Volnej Průběh,Gotia je členem dvojky krotící 4 gramofony Daemon Sound Squad . Chcete li se dozvědět více, mrkněte na www.stonedraiderz.cz nebo se přidejte ke skupině na FB. Smoke in peace.

SASANCA- The City Folklore Artist profil: SASANCA- The City Folklore Artist Je členkou výtvarných sdružení: Heroes, Cyberfire Vzdělání. VŠ- výtvarka, anglistika a amerikanistika. Tvorba: kresba, malba, koláž, sběratelské hračky a jiné objekty, převážně však ilustrace a velkofomátová malba, live art performance…. interiér i exteriér- technika neomezeně, převážně sprej, akryl.

Výstavy: 2003. Interna Mobili, Ostrava 2003 Colour Cafe, Ostrava 2004: Heroes Propaganda (jako členka skupiny Heroes); Ostrava – Galerie Jáma 10 2004: Prohibited Exhibited (výstava české street-artovné stick-on tvorby); Ostrava – klub Klid 2008– Dům kultury města Ostravy- výstava diplomových prací 2009– Hip-Hop Queens Shop Ostrava (doposud)

OpenMindz 360

Výtvarný umělec OpenMindz 360 se specializuje na malbu, grafiku, ilustrace, výzdobu místností i tvorbu objektů. Tento umělec se mimo jiné podílel na výtvarné výzdobě olomouckého i ostravského krámu Titty Twister, kanceláří Skateshop.cz, Caffe de la Ostrava nebo obchodu Mini Cooper/BMW v Ostravě. Malou ukázku z jeho tvorby hledejte v galerii, více fotek naleznete na www.openmindz360.com

Občanské sdružení BumbarisParis

Občanské sdružení BumbarisParis podporuje, prostřednictvím svého stejnojmenného projektu, pacienty s nádorovým onemocněním a jejich blízké a realizuje projekty, které spojují zdravé a nemocné.

Forum Snb film – F*It

F´It je již sedmí film inspirovaný a natočený ikonami ve snowboardingu Special Blend, Forum a Foursquare a hvězdami jako je John Jackson, Stevie Bell, Nic Sauve, , Jake Welch, Niko Cioffi, Cameron Pierce, Austen Sweetin a mladou krví ( The Youngbloods) Díky množství zranění některých jezdců se filmu objeví hvězdy Peter Line, Pat Moore, Andreas Wiig a Daniel Ek.

Tagy: PSH, S-Klub, Olomouc, Akvamen, Robot, Lucky, Openmindz360°, Vladimir 518, Orion, DJ Mike Trafik

Rubrika: Články, 19. října 2010, MattesKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama