METANCITY – nejen Hip hop

Indyho první single z desky KMBL je venku, poslouchejte Báječný klima teď

Píše se 2010 a je tu Báječný Klima. Tak se jmenuje první počin z Indyho solo desky KMBL, která vychází v listopadu 2010. Společně s Andrém ve skladbě hostuje Orion + nová tvář Nicole – v produkci KMBL, což není nikdo jiný než Indy a RaeClou ve společném producentském projektu.

Není to ale žádná hiphopově rocková fůze nebo živé nástroje – album se nese přesně v duchu současného hiphopového soundu a jedná se o horkou záležitost! Na vycházející single se v současné době začíná také točit videoklip který by měl být k vidění již na konci října.

Premiéra tracku proběhne exkluzivně na Rádiu Spin 96.2 fm v pondělí od 19.00 a v uterý na rádiu HipHopStage. Později se singl objeví i na oficiálním YouTube) a Facebook fan page.

Většinu produkce na albu obstarají právě KMBL. ale na desce se objeví i tracky které produkoval Mike Trafik, Emeres, nebo DJ Wich, a mezi hosty je právě Orion, James Cole, LA4, 518, Delik a další. K albu KMBL se do zimy objeví tři videoklipy na jednotlivé skladby.

Skladbu si pusťte zde.

Tagy: MadDrum, KMBL, Indy, Báječný klima, Rádio Spin, Orion, Nicole

Rubrika: Články, 15. října 2010, MadDrumKomentáře

05.59 - 16. října 2010

:))))  

UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ­ÁÁ:))))))))))­))))))))))))))))))))))))­)))


08.47 - 19. října 2010

KMBLNE:)  

na toto existuje krásné české přísloví: ,,Bože můj, to je hnůj\"


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama