METANCITY – nejen Hip hop

Fyah inna di East: Zapalte ohně, pražská reggae delegace míří do Ostravy!

Už pomalu tradiční a jediný reggae a dancehallový mejdan v Ostravě, Fyah inna di East, na kterém jste mohli vidět a hlavně slyšet francouzkého veterána Rickyho nebo maďarského showmana Junior Browna, navštíví 22. října MC Messenjah a selecta Boldrik z Prahy. Porubský klub Chlív se tak pomalu ale jistě stává jediným místem kde se v Ostravě můžete pobavit na vlně pozitivních vibrací.

MC Messenjah přináší lidem pozitivní message a uvědomělé texty v českém i anglickém jazyce. Doba Messenjaha na scéně není nějak extra dlouhá, nicméně se jedná o velice kvalitního zpěváka s vytříbeným stylem. Nechte se přesvědčit. Messenjahovy záda bude krýt selecta Boldrik, který dostane prostor i pro DJ set. Můžete se těšit na spoustu dubplatů od předních jamajských zpěváků věnované přímo Boldrikovi, který se pišní obsáhlou sbírkou těchto speciálů. Lineup doplní crew, která mejdany v chlívu pořádá pod svojí záštitou, dancehallová mašina Wicked Sound.

Bashment startuje od 21.00 hodin a vstup je pouze 50 kč. Zapište do kalendáře datum 22. října a užijte si pozitivní energií a taneční atmosférou nabitý Chlív. Jako malý dárek od generálního partnera akce, firmy OCB, jsou připraveny pro každého návštevníka papírky OCB.

Tagy: Fyah inna di East, Boldrik, MC Messenjah, Chlív, Wicked Sound

Rubrika: Články, 16. října 2010, RadekKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama