METANCITY – nejen Hip hop

Queens Style Zone Vol. 6: Ostravský battle tentokrát s opravdu nabitým programem

V pořadí již šesté pokračování jednoho z nejúspěšnějších street dance battlů v České republice proběhne v sobotu 6. listopadu 2010. Jde samozřejmě o akci s názvem Queens Style Zone, kterou můžete stejně jako v pěti předchozích případech navštívit v ostravském klubu Marley na výstavišti Černá louka.

Listopadové vydání street dance battlu, který je tradičně spojen s jedinečnou atmosférou a výbornou diváckou podporou, čeká tentokrát opravdu nabitý program. Posuďte sami:

HIP HOP BATTLE 2×2 (Bonnie & Clyde)

Hip hop battle, to je klasika, která neomrzí. Na šestém pokračování QUEENS STYLE ZONE se ale můžete těšit na tzv. Bonnie & Clyde verzi, což neznamená nic jiného, než že ve dvojici spolu musí tancovat smíšený pár. Celý battle tak bude mnohem zajímavější a vyrovnanější.

HOUSE DANCE BATTLE 1×1 (seven to smoke)

House dance je v ČR na vrcholu zájmu, o čemž se můžete v klubu Marley přesvědčit na vlastní oči. Stejně jako na třetím vydání QUEENS STYLE ZONE půjde o souboj na ostří nože, protože battle proběhne systémem seven to smoke.

POPPING BATTLE 1×1 (seven to smoke)

Úplně stejným systémem jako house dance proběhne i popping battle, nejlepších osm tanečníků se tedy utká systémem každý s každým. Pokud jste milovníci funk music, je tato kategorie přesně pro vás.

WAACKING BATTLE 1×1

Taneční styl waacking nabírá v posledních měsících na popularitě, takže se určitě můžeme těšit na velmi zajímavý battle. Vzpomeňte si na absolutně jedinečnou atmosféru, která battle v tomto stylu provázela na QUEENS STYLE ZONE loni v listopadu, a bude vám jasné, že toto si prostě nemůžete nechat ujít.

KRUMP BATTLE 1×1

Poslední v pořadí, ale rozhodně ne v důležitosti. Na vůbec první krump battle na Severní Moravě je natěšená nejen Ostrava, ale krumpeři z celé republiky (a nejen z té naší). Tohle prostě bude stát za to!

VOGUE JAM & PRVNÍ VOGUE SHOW V ČR

Pokud zavítáte na QUEENS STYLE ZONE 6, budete svědky také historicky první vogueingové show v České republice, se kterou se představí brněnská crew Wackkiki. Následovat bude jam v tomto tanečním stylu, takže o extravaganci rozhodně nouze nebude.

Za gramofony se postaví ostravský DJ Lowa (Out Of Control, De Fuck To), kolegou za mikrofonem mu bude Kmín z rádia Helax. Startuje se tradičně úderem 17h odpolední a někdy kolem půlnoci, po skončení soutěžní části, bude následovat after party.

Bohatý program, skvělá hudba, tanečníci z několika států, battly na ostří nože. Pouliční tanec, extravance, ladné tanečnice i drsní tanečníci. To vše za klasických 70 Kč. Svou účast nezapomeňte potvrdit také na Facebooku (http://www.facebook.com/event.php?…), pokud máte zájem zatancovat si v některém z battlů, nezapomeňte se registrovat (http://stylezone.hiphopdance.cz/registrace.html).

A pokud vás tancování zajímá víc než jako pouhé diváky, omrkněte také dopolední (taneční workshopy) a odpolední (taneční semináře) program akce. Vše na http://stylezone.hiphopdance.cz.

QUEENS STYLE ZONE 6 | street dance battle
06.11.2010, klub Marley Ostrava (výstaviště Černá louka)
info: http://stylezone.hiphopdance.cz
facebook: http://www.facebook.com/event.php?…

Tagy: Queens Style Zone, Queens Style Zone Vol. 6, street dance battle, popping, house dance, vogue, Marley, Ostrava

Rubrika: Články, 17. října 2010, DejvKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama