METANCITY – nejen Hip hop

Ja Rule: Chtěli jste ho? Máte ho mít v Táboře i s Rytmusem a Rudou z Ostravy

Chtěli jste ho? Máte ho mít! Sami jste rozhodli o tom, kdo vystoupí 23. října, kdy se jeden malý bod na mapě rozzáří hvězdnými jmény, do města Tábor, jako jediného v České republice, klubu Milenium, přijede americká superstar Ja Rule, It´s Murder INC na akci s tradicí se jménem GreenShop The Hip Hop no. 12.

Jako další zde vystoupí a odstartuje své Black Prince tour se třiceti zastávkami po CZ a SK, Rytmus, který u toho stihne i premiéru nového klipu za podpory TinyEgem a Anysem. Jak v Táboře, tak i na turné uvidíme dalšího interpreta, a to Davida Steela s podporu RnB hlasu Toma Malára, který zde pokřtí své album Scorpion a uvede svůj nový klip Murcielago rap. On však nebude jediný, kdo pokřtí album, El Nino se svým albem Associal a další premiérou nového klipu, nebude chybět. Na koncertě dále vystoupí Kali, velmi nadějný slovenský interpret, který stejně jako všichni vystupující klade důraz na pravdivý smysl textů! Jako lahodnou část večera si budete moci vychutnat Rudu z Ostravy i s Martinou Pártlovou!

Odpoledne na Vás bude čekat program přímo před klubem od 10.00 se snowboardovou rampou jako Snowboard Ski & JIBB Jam Tábor s Montana Graffiti jamem pro 20 writterů, DOTZ Tuning koutkem s vychytanýma kárama a doplňkama, stánky s občerstvení, pitím, Djem a další kopou kravin zdarma, kde se může opravdu zúčastnit úplně každý a odnést si domu hodnotné ceny!

Večer se na GreenShop Hip Hop Stagei vystřídají výše zmíněný, ale to není vše! Tombola za 50.000kč tentokrát s výherními tikety přímo u stánku a hlavní výhrou na podiu, speciální projekce s premiérovými klipy, pouliční dárečky a panáky pro první příchozí zdarma, soutěže o zbraně gangů s Dirty Dog, a také beatbox od vraha Bellita. Druhý podium bude věnováno s hypem od Smacka & Igora pro Havana and RocaWear Bullet Time Grime & Dubstep Stage. V podání rapera Ja Rule zazní hity jako „The Reign“,„Mesmerize“, „Always On Time“, „Caught Up“, „Body“, „Clap Back“, „New York“, „Caught Up“, „Livin´ it Up“ a spousty dalších. David Steel, El Nino s novými peckami, Kali a Tina prvně v jižních Čechách, Rytmus v plné show, tak na tohle vše se můžete těšit v Táboře 23. 10. 2010 a v limitovaném předprodeji už za pouhých 299Kč v síti Tickestream.cz!!

Více informací se budete pravidelně dovídat na www.MafiaRecords.cz, labelu, který pro Vás tuhle párty uvařil, ulice čeká!

Tagy: Ja Rule, Murder INC, Tábor, Black Prince, Rytmus, Ruda z Ostravy, El Nino, David Steel

Rubrika: Články, 13. září 2010, David SnášelKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama