METANCITY – nejen Hip hop

Queens Style Zone Vol. 5 již za několik dní, dojděte i vy podpořit tanec v Ostravě!

Zveme vás na již páté pokračování street dance battlu s názvem Queens Style Zone v ostravském klubu Marley na výstavišti Černá louka.

Tato série akcí se může již od svého premiérového vydání pyšnit jedinečnou atmosférou a výbornou diváckou podporou. Přijďte se opět dobře pobavit, zatancovat si a shlédnout skvělé taneční výkony. A určitě doma nezapomeňte hlasivky, ať všichni vidí, jakou podporu pouliční tanec v Ostravě má.

Battlovat se tentokrát bude v kategoriích hip hop / house dance 2vs2, hip hop 90s 1vs1, dancehall 1vs1 a locking 2vs2. Vůbec poprvé se v Ostravě také můžete těšit na krump, a to konkrétně díky speciální krump session.

Protože v září uplyne rok od premiérového vydání Queens Style Zone, můžete se těšit i na menší oslavu. Po ukončení battlů totiž proběhne Queens Style Zone 1st anniversary party, na které bude hrát trojnásobný IDA šampión, oficiální deejay zlínských De Fuck To a člen Out Of Control týmu Lowa.

Vzpomeňte si na prvomájovou párty po QSZ4 a bude vám hned jasné, proč se vyplatí zůstat až do konce.

Tagy: Queens Style Zone Vol. 5, Marley, tanec, break dance, street dance, hip hop, house dance

Rubrika: Články, 15. srpna 2010, DejvKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama