METANCITY – nejen Hip hop

S. Barracuda, Pouliční ekonomická a k tomu trailer k chystanému videoklipu

Pouliční ekonomická, právě tak se jmenuje song ze stejnojmenného mixtape, který v dohledné době dostane svou audiovizuální podobu. Právě teď můžete shlédnout první zpracované záběry v traileru, který nabízí pohled do některých lokalit, kde se natáčelo.

Pro ty, kteří desku dosud neslyšeli, je třeba zopakovat, že je zdarma ke stažení na www.azurit.cz, stejně jako veškeré podstatné informace. Scénář a režii společně zpracovalo Azurit Kingdom, kameru, střih i vizuální efekty má na svědomí Petr Štach.

Videoklip nabídne pohled na město Ostrava z jiné perspektivy, než můžete znát z klasických, stokrát použitých záběrů, kterým jsme se při natáčení chtěli vyvarovat.

Cílem je ukázat tvář města, ve kterém žijeme takovou, jaká opravdu je. Navštívit místa, která existují, nevynechat často úmyslně opomíjené okrajové čtvrti a nemlčet o tom, že stav města zdaleka neodpovídá tomu, jak je oficiálně prezentováno. Jsou totiž místa, kam se stále chodí jen ve dne, místa, která jsou lidmi přehlížena, přesto jsou součástí našich každodenních životů.

Sledujte trailer zde.

Tagy: Azurit Kingdom, Sergei Barracuda, Pouliční ekonomická, klip, videoklip, trailer, Petr Štach

Rubrika: Články, 6. srpna 2010, Azurit KingdomKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama