METANCITY – nejen Hip hop

Represent: Desáté výročí si nejvíce užijí zákazníci této české značky!

Ať už patříte mezi stálé zákazníky značky Represent, anebo jste doposud neměli tu čest, v obou případech pro vás máme následující zprávu. Česká značka skate oblečení Represent slaví letos deset let od svého vzniku a k této události si připravila opravdu zajímavou sérii soutěží a akcí, které opravdu potěší všechny její příznivce a nejen ty. Celkem se jich během tohoto roku uskuteční deset, přičemž o té největší si něco povíme konkrétněji.

Svou první kolekci uvedla společnost Represent, s. r. o. na trh na podzim roku 2000. Jako taková začínala s produkcí pánského spodního prádla, především to jsou kvalitní boxerky, které obsazují čelné místo v sortimentu Represent díky svému střihu, designu a kvalitě a nadále patří mezi nejoblíbenější výrobky této české značky. Nabídka společnosti Represent se znatelně rozšířila. Dnes již vlastní kompletní nabídku pánského i dámského oblečení, přičemž vedle klasických kousků, jako jsou trička, mikiny, kalhoty, sukně a plavky, naleznete u nich také spoustu doplňků, čepic, pásků či peněženek.

Popularita značky skate oblečení Represent je dále podporována účastí této společnosti na řadě sportovních, kulturních a jiných společenských akcí. Formou sponzoringu se podílí na vyžití nejen svých zákazníků, ale obecně všech lidí s podobnými zájmy. Součástí jejího působení je také sponzoring vlastního týmu freestyle sportovců, a to od snowboardistů po kajakáře. Ve výsledku pak zažívá Represent úspěch i v zahraničí, kam v posledních letech expanduje, takže již není výhradně českou značkou pro Čechy.

Co se týče zmiňované soutěže, tak největší zahrnuje výhru padesátiprocentní slevy, a to na nákupy v průběhu celého roku! Podmínky soutěže jsou velmi jednoduché. Stačí nakoupit jakékoli zboží značky Represent na jejich internetových stránkách anebo v kterékoli kamenné prodejně do 1. září 2010, následně se zaregistrovat a zařadit se tak do slosování. Více informací nejen o této jedinečné akci uspořádané k desátému výročí existence společnosti a především značky Represent naleznete na jejich stránkách zde.

Tagy: Represent, kvalitní boxerky, mikiny, skate oblečení, sport, oblečení, fashion

Rubrika: Fashion, 10. srpna 2010, PRKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama