METANCITY – nejen Hip hop

Azurit Kingdom: Pouliční ekonomická, mixtape S. Barracudy, je právě venku!

Dlouho očekávaná deska mladého ostravského rappera nese název Pouliční ekonomická. Dnes máte možnost poslechnout si celý mixtape, a začít studia na Pouliční ekonomické sami. Produkce je z půlky prací mladého beatmakera Willyho Vynica, a druhou polovinou doplněna převzatými instrumentářkami, do kterých se Barracuda položil.

Deska je charakteristická elektronickým zvukem a pomalejším tempem, což jí ovšem na síle neubírá. Zvuk má na svědomí soundmaster DJ Bussy jako i celé nahrání, mix a mastering, a je tak další vizitkou práce studia BussynessLand. Hosté byli zmiňováni už minule, jsou jimi Adyos /Ostrava a Smack /Praha, proto nezbývá nic než dodat pár důležitých informací nakonec.

Oficiálním releasem nic nekončí, Azurit Kingdom už v nejbližších dnech zveřejní trailer k prvnímu oficiálnímu videoklipu AK vůbec. Samotný videoklip bude vydán v průběhu měsíce srpna, už teď prozradíme, že bude k prvnímu songu Pouliční ekonomická na stejnojmenné desce. Poslední informací je fyzická podoba CD se dvěma bonusovými stopami, která bude k dispozici od 16. srpna 2010, a to na všech koncertech Barracudy.

Více informací, další způsoby jak CD sehnat fyzicky, podrobnější informace o chystaném videoklipu, data a místa konání koncertů, a veškeré podstatné informace průběžně na www.azurit.cz. Zdravíme naše fans. Mixtape stahujte zde.

Tracklist:

1/ Pouliční ekonomická, prod Vynic
2/ ZOO
3/ Lokal ft. Adyos, Smack, prod Vynic
4/ Děti mají hlad
5/ Couro prosím, prod Vynic
6/ Tohle tvůj dealer neumí, prod Vynic
7/ Na okolní divadlo ft. Adyos
8/ Endorfin
9/ UFO ft. Adyos, prod Vynic
10/Špína ze sídliště
11/Street rap Unreleased mix, prod Vynic (Bonus)
12/Battle ground riddim CLASH RMX vs. Adyos (Bonus)

www.azurit.cz

Tagy: Azurit Kingdom, Sergei Barracuda, Pouliční ekonomická, Adyos, Smack, Endorfin, Cuby, BussynessLand

Rubrika: Články, 27. července 2010, AKKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama