METANCITY – nejen Hip hop

Prago Union v Ostravě už brzy, co takhle soutěž o lístky v Out of Control?

Rádio Helax a Out Of Control DJ Crew tě zve na koncert české rapové legendy Prago Union a jejich nové desky Dezorient Express, který proběhne v pátek 30. července v klubu Marley v Ostravě (Výstaviště Černá louka).

Krom Prago vystoupí jako předkapela vítěz soutěže Out Of Control Rap Contest vol. 2 a DJs Lowa a Daniell. Vstup je 99 Kč do 22.00 hodin. Navíc od 17.00 proběhne autogramiáda Prago v shopu Queens na Šubertově 4 v blízkosti Stodolní ulice.

Zkoukni video upoutávku zde a vyhraj nové CD Prago Union Dezorient Express a volné vstupy na jejich ostravský koncert. Stačí, když si na FB vyhledáš událost Out Of Control – Prago Union a zúčatníš se akce. Ve čtvrtek 29. července vybereme dva, kteří získají cd a každý dva volné vstupy.

Navíc Kato z Prago Union bude hostem pořadu Out Of Control v úterním vysílání rádia Helax od 19.00 (http://www.helax.tv).

Tagy: Prago Union, Out of Control, Dezorient Express, Marley, Kato, Queens, Lowa, Daniell

Rubrika: Články, 26. července 2010, OoCKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama