METANCITY – nejen Hip hop

Sergei Barracuda a druhý singl, tentokrát se rozhlédneme Na okolní divadlo

Sergei Barracuda, jméno skloňované v posledních dnech ve všech pádech, posílá ven druhý singl z desky Pouliční ekonomická, která už je za dveřmi. Na okolní divadlo, mnohem více než první zveřejněný singl Endorfin, přibližuje celkovou atmosféru desky. Na singlu (zde) je s Barracudou další ostravský raper – Adyos.

Spolu se singlem odhalujeme nejzásadnější věc, a to tracklist a cover, podle kterých bude již naprosto jasné, kam posluchač může desku zařadit. Další důležitou informací jsou hosté. Barracuda si kromě Adyose pozval už jen jediného hosta, pražského Smacka, jak je vidět z tracklistu.

Celý mixtape oficiálně vychází ke dni 27. července 2010, nejprve na netu volně ke stažení, a později ve formě CD. Samotné CD pak bude zajímavé hlavně dvěma bonusovými tracky, které jsou sice již nyní uvedeny v tracklistu, ale ve verzi ke stažení nebudou.

Jediná možnost, jak je slyšet, tak proto zůstane koupě originálního CD. K dostání budou na všech koncertech AK a veškeré další důležité informace o tom, kde a jak koupit toto CD i veškeré ostatní info k desce, budou včas na stránkách www.azurit.cz. Zdravíme všechny, co jsou s námi.

Tracklist:

1/ Pouliční ekonomická, prod Vynic
2/ ZOO
3/ Lokal ft. Adyos, Smack, prod Vynic
4/ Děti mají hlad
5/ Couro prosím, prod Vynic
6/ Tohle tvůj dealer neumí, prod Vynic
7/ Na okolní divadlo ft. Adyos
8/ Endorfin
9/ UFO ft. Adyos, prod Vynic
10/Špína ze sídliště
11/Street rap Unreleased mix, prod Vynic ( Bonus )
12/Battle ground riddim CLASH RMX vs. Adyos ( Bonus )

www.azurit.cz

Tagy: Sergei Barracuda, Pouliční ekonomická, Adyos, Azurit Kingdom, Smack, Vynic, DJ Bussy, Bussynessland

Rubrika: Články, 21. července 2010, Azurit KingdomKomentáře

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama