METANCITY – nejen Hip hop

Oliver Lowe má klip Wack MCs, sleduj záběry z kuchyně s Restem, Vecem a Alyazem

Jedno z nejočekávanějších českých hiphopových alb se zase o něco přiblížilo. Ačkoli na vydání debutu Olivera Lowe a jeho přátel si sice budeme muset počkat až do září, dobu můžeme krátit koukáním na klip ke skladbě Wack MCs, kde dále hostují Rest, Vec a DJ Alyaz.

Klasická věc věnovaná špatným rapperům, kterých je plný nejen celý Bandzone, se odehrává v domácím prostředí a nikoho tak nenechá na pochybách, že tohle jde skutečně od srdce. Kameru a střih si vzal na starosti sám Zdeněk Sopůšek, ovšem s režií a scénářem mu vypomohl náš protagonista, neboli hlava labelu Everydays.

Tam také vyjde debutové album Olivera Lowe, jehož hudební stránku obstarali Ondřej Žatkuliak, Jan Salák a Lukáš Mareček. Co se týče nejmenovaných hostů, těšit se můžeme na lidi jako DJ Opia, Jelínek, Idea, DJ 3ck, Erika FečováNavigators a kopu dalších hudebníků.

A teď už to sleduj zde.

Tagy: Oliver Lowe, Ondřej Žatkuliak, Wack MCs, Wack MC's, Rest, Vec, DJ Alyaz, Everydays, videoklip, klip, Zdeněk Sopůšek

Rubrika: Články, 19. července 2010, RavenakKomentáře

12.16 - 21. července 2010

jou  

výborné


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama