METANCITY – nejen Hip hop

Karaoke Tundra vydává díky ajlávmjuzik novou věc, je to vinyl Samoobsluha

Zánik vinylu byl ohlašován opakovaně, nicméně realita nás přesvědčuje o opaku. Poptávka po tomto kousku z PVC, na kterém se uchovává muzika, stále roste. Ještě nedávno by si někdo pomyslel, že vydávat desky je nesmysl. Fanoušci jsou však jiného názoru, a proto tady máme článek o vinylu Samoobsluha.

Karaoke Tundra a label ajlávmjuzik nespolupracují samozřejmě poprvé. Dotřetice se rozhodli pro vinylovou desku, na které se nachází opravdu pestrý materiál. Více k tomu sám Karaoke:

„Tracky na Samoobsluhe by sa dali rozdeliť do niekoľkých kategórií: nové tracky, premastrované verzie starších skladieb, remixy, DJ tools a exkluzívne bonusy, ktoré sa dajú nájsť iba na tejto platni. Tracky a linky pre DJs sú navzájom kompatibilné, snažil som sa to urobiť tak, aby DJ mohol pracovať iba s dvomi kusmi tohto vinylu.“

My k tomu jen dodáme, než zveřejníme samotný tracklist, že se vinyl Samoobsluha prodává v rámci speciální akce. Pořídíte-li si dva vinyla najednou, ten třetí dostanete jako pozornost zdarma. Zdravíme slovenský tým, ať se daří! Kupujte zde.

Tracklist:

A1 Alpha Rabbit
A2 Alpha Rabbit (Side9000 Remix)
A3 Beatjuggle Sentence
A4 Scratch Sentence 1
A5 Scratch Sentence 2
A6 Tomáš Točáky Loop
A7 Tomáš Točáky (Instrumental)

B1 Skúsený Manipulátor
B2 Skúsený Manipulátor (Gaex Remix)
B3 Scratch Sentence 3
B4 Scratch Sentence 4
B5 Kino, Vino & Domino
B6 I Don’t Like You
B7 Poď Von (Gaex Remix)

Zvukový inžinier: GAEX
Grafický odborník: M
Odborný poradca: DJ 3CK
Výrobný poradca: Róbert Zeleňák

Tagy: Karaoke Tundra, ajlávmjuzik, Robert Zeleňák, Samoobsluha, vinyl

Rubrika: Články, 16. července 2010, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama