METANCITY – nejen Hip hop

Out Of Control Rap Contest vol. 2: Kdo bude předskakovat Prago Union v Marleyi?

Vítězové prvního kola soutěže OOC Rap Contest už jsou jasní, jedná se opavskou partu La Restinace a v úterý si kluky představíme v pořadu Out Of Control na Helax 93,7. Ovšem právě startuje kolo druhé, pravidla stejná, ale jen pro pořádek.

OOC Rap Contest vol. 2 je určen pro všechny MC´s nebo rapové skupiny, které čekají na šanci se prosadit. Vítěz vyhrává oblečení z shopu Queens, rozhovor v pořadu Out Of Control a hlavně bude mít možnost si zahrát jako předkapela party Prago Union, a to 30.července v klubu Marley, kde představí svou novou desku Dezorient Express, která je všemi recenzenty vynášena do nebe.

Uzávěrka druhého kola je neděle 25. července do 24.00. Svá dema posílejte na email lowa@outofcontrol.cz. Demo musí obsahovat minimálně dva tracky v poslouchatelné kvalitě. Pro zaslání využijte nejlépe nějakou webovou službu pro posílání větších datových souborů (leteckaposta.cz, sendspace.com, apod.). Ze všech příchozích vybere porota 2 MC nebo kapely, které postoupí do finále. Porota je složená ze zkušených MCs a DJs, jako je Khomator, Adyos, MC Kos, DJ Daniell a Lowa. Vítěze, a tudíž i svého předskokana si vybere právě kapela Prago Union.

Aktuální informace sledujte na www.outofcontrol.cz

Tagy: Out of Control, Lowa, Daniell, Prago Union, Contest, Dezorient Express

Rubrika: Články, 17. července 2010, OOCKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama