METANCITY – nejen Hip hop

Battle Kings 2010: Indy & Wich, H16, IdeaFatte, Tafrob a mnohé další v Rýmařově!

Original hip hop festival Battle Kings 2010 se blíží mílovými kroky. Šestý ročník tohoto unikátního festivalu vypukne již příští sobotu 24.7.2010 v tra­dičním Rýmařově. Můžeš těšit na přední české a slovenské hudební skupiny. A kdo že ti zvedne na BATTLE KINGS tep?

INDY & WICH (Praha – ČR)
H16 (Slovensko)
IDEAFATTE (Zlín – ČR)
TAFROB (Brno – ČR)
OMEGA STYL (Rýmařov – ČR)
TART (Frýdek Místek – ČR)
DECO & RASTEE (Vrbno pod Pradědem – ČR)

V rámci festivalu se budou konat již zaběhnuté battly. Pokud máš dost kuráže, přihlaš se do některého:

BreakDance battle 2on2
BeatBox battle 1on1
FreeStyle battle 1on1
NewStyle battle 2on2

Battlovat se bude o hodnotné ceny a price money, které nebude nízké. Rytmus tanečních battlů bude za gramci diktovat DJ Lowa. Battly zaspeakuje nadopovaný harakirista Fena. Zaregistrovat se můžeš na festivalovém webu www.battlekings.cz. Porota pro jednotlivé battly, stejně jako pravidla battlů jsou uvedena na festivalovém webu www.battlekings.cz.

Na postavené dřevotřískové zdi o délce 30 metrů ukážou své umění pozvané Grafitti crew z moravskoslezského kraje. Pro každého je připraveno kvalitní občerstvení s dostatkem jídla a pití všeho druhu. Přichystané jsou taktéž projekce extrémních sportů z dílny RedBull a Skateshop.cz a bohatý doprovodný program.

Pokud ještě nemáš lupen na letošní BATTLE KINGS, zajdi do jednoho z vybraných hiphop a skate shopů (viz níže). Vstupenky v předprodeji budeš moci zakoupit nejpozději v pátek 23.7.2010. V něk­terých shopech to bude ovšem už dříve, proto sleduj festivalový web www.battlekings.cz a FaceBook.

Předprodej vstupenek najdeš v:

Extreme Shop Rýmařov – Husova 10
Extreeme Shop Bruntál (ex FreeStyle shop) – Revoluční 7
Titty Twister Ostrava – Nádražní 29
Titty Twister Olomouc – Denisova 28
Titty Twister Prostějov – Školní 20
Xride Opava – Horní náměstí 4
Xride Jeseník – Školní 8
Dark Duck Šumperk – Generála Svobody 4
www.skateshop.cz
www.rapshop.cz

Kdybys si lupen přeci jen nechtěl kupovat máš šanci vyhrál volné vstupenky zasláním fotky s BKshirt na mail bkinfo@battlekings.cz nejpozději do půlnoci 20.7.2010. Do předmětu napiš BK SHIRT ON TRIP. Poslední šancí jak se dostat na nářezový BATTLE KINGS 010 bez zakoupení vstupenky je naladit v úterý 20.7.2010 rádio Helax a pořad Out Of Control od 19.00 do 22.00 kde proběhne soutěž o lupeny v rámci rozhovoru nad letošním BK.

Brány BKareálu se otevřou 24.7.2010 po poledni. Kompletní časový LineUp najdeš na festivalovém webu www.battlekings.cz.

Závěrem je třeba ještě dodat, že BATTLE KINGS bude i nadále festivalem, na němž je možné se utkat v řadě battlů, poschnout si kvalitní rap a příjemně strávit letní den v Rýmařově.

Veškeré informace o BATTLE KINGS 010 najdeš na festivalovém webu www.battlekings.cz a FaceBook (http://www.facebook.com/BATTLEKINGS2010).

Tagy: Battle Kings, Rýmařov, Indy & Wich, H16, IdeaFatte, Tafrob, Omega Styl, Tart

Rubrika: Články, 16. července 2010, Freddy



Komentáře

22.20 - 16. července 2010

slabota  

letos ten lineup teda slabota oproli loňskému Swayovi, a to sem loni v předprodeji kupoval za 120 :D nevidim to moc nadějně…


23.12 - 16. července 2010

BATTLE KINGS 2010  

Ahoj. Nevim kde jsi loni vstupenku kupoval, ale v predprodeji byla cena stejna jako letosni rocnik. SWAY byl vskutku narezovy !!! Jsem rad ze jej podarilo dovezt na BATTLE KINGS. Na letosnim BK sice neuslysis anglicky rap nazivo, ale zato si budes moci vychutnat koncerty velkych ceskych a slovenskych crew.


06.12 - 17. července 2010

:)))  

„A kdo že ti zvedne na BATTLE KINGS tep?“ Jsem přesvědčen,že tahle sestava by muj tep zvedla do neuvěřitelných vý­šin.


20.16 - 17. července 2010

cena  

aha tak to sorry s tou cenou, asi sem si to spletl s jinou akcí :) všechny „velké“ vystupující kapely jsem už naživo viděl a jejich shows nepatří k těm lepším :) je to ovšem věc názoru ;)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama