METANCITY – nejen Hip hop

Bene a Stratasoul vydávají své společné dílo, kupuj Slovenčinu pre samoukov!

Bene aka ten šušlavý z Modrých hôr a Stratasoul aka ten, o ktorom ešte budete počuť majú album. Spoločně sa volá sa Slovenčina pre samoukov.

Bene spísal svoje žvásty, Stratasoul spravil hudby a celé sa to nahralo v Dancing Sardine Factory u Mariana Jaslovského. „Slovenčina pre samoukov“ sú tracky, rapy, beaty, rýmy, zvuky a to všetko a k tomu ešte pár remixov. Občas veselé, občas smutné. „Slovenčina pre samoukov“ v 10 lekciách a v 6 opakovaniach. Po vypočútí sa toho veľa nenaučíte, asi sa z vás nestane ani lepší človek, ale možno zažijete pár pekných chvíľ.

Na rozdiel od Beneho niektorých predošlých net releasov tento nie je zadarmo, čiže stojí peniaze aka treba zaň zaplatiť. Bene a Stratasoul vybrali najnižšiu položku z nákladov na nahrávanie aka Beneho spiatočný cestovný lístok z Galanty do Bratislavy so zľavou Klasik, a za jeho cenu predávajú tento release. Za 3,32 EUR dostanete 46 minút a 30 sekúnd poctivej hudby.

To, že vám to tak pekne duní a hrá v mp3playeroch a v bytoch a všade, má na svedomí Angakok Thoth, ktorý celý release mastroval v štúdiu Mydriasis. O obal sa postaral Biomat. Jeho celé portfólio nájdete tu.

Slovenčinu pre samoukov je možné si vypočuť a zakúpiť na tomto linku: http://benestratasoul.bandcamp.com/.

Bene & Stratasoul – Slovenčina pre samoukov

Lekcia 01: Samorast
Lekcia 02: Nedeľa
Lekcia 03: Benevízia
Lekcia 04: Malé pravdy o chlapoch
Lekcia 05: Heroínové voodoo
Lekcia 06: Grafomarián
Lekcia 07: Skit
Lekcia 08: Slovenčina pre samoukov
Lekcia 09: Ťuťuli muťuli (Pre syna)
Lekcia 10: Generácia F

Opakovanie:

11 Deti (Stratasoul Remix)
12 Nový život (Stratasoul Remix)
13 Benevízia (Fuj Pjoni Remix)
14 Heroínové voodoo (Bad Taste Poo Remix)
15 Nedeľa (Stroonov Krivý Svätopluk Remix)
16 Grafomarián (Peko Remix)

Release party:

17. 7. 2010 v Radost, Obchodná 48, Bratislava

Krstným otcom „Slovenčiny pre samoukov“ bude komik a novinár Tomáš Hudák. Stratasoul zahrá šlágre zo „Slovenčiny pre samoukov“, Bene ich tam bude spokojne počúvať ako svoj najväčší fanúšik, Marian Jaslovský zahrá pár tónov do setu od Stratasoula a DJ Spinhandz a Effiks (notape.net) budú chŕlíť beaty a oheň.

Tagy: Bene, Stratasoul, Slovenčinu pre samoukov, Spinhandz, Modré hory

Rubrika: Články, 15. července 2010, BeneStrataKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama