METANCITY – nejen Hip hop

Sasa nabízí Bear Per Minute jako nový net-release Everydays, stahuj nebo kupuj

Ještě než nás čas donese k dvěma rapovým deskám od Olivera Lowe a MC Geye, posíláme ven mixtape krásné hudby. Autorem je Jan Salák, známý také pod producentským pseudonymem Sasa.

Tento všestraný hudebník (autor skladeb pro kapelu Symptom Fonk) a klipový režisér (DeZrechts – Bez Ohledu, Inphy – How could I?) pro Vás dal dohromady materiál čítající úctyhodných šedesát minut.

Jak už název desky napovídá – Sasa – Beat Per Minute -, během hodiny poslechu uslyšíte v jeho produkci celkem šedesát beatů od jazzem prodchnutých kousků a procítěných soulových vokálů, až po experimentálnější produkci.

Samplované a hrané motivy se vzájemně prolínají, a tvoří tak jedinečnou atmosféru tohoto mixtapu. Počin můžeš stáhnout zde. Video zkouknout tady.

Pro případné zájemce je zde připraveno CD Beat Per Minute v limitované edici ve formě slimboxu za 150 Kč + poštovné. Objednávat můžete na objednavky@everydays.eu.

www.bandzone.cz/sasa
www.everydays.eu

Tagy: Sasa, Jan Salák, Beat Per Minute, Everydays

Rubrika: Články, 25. června 2010, EverydaysKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama