METANCITY – nejen Hip hop

Žermanka Fest: Multižánrová akce nabídne také hip-hop jako Safari či HIRS Sklad

Ve dnech od 25. do 27. června se uskuteční multi žánrový hudební festlival na Žermanické přehradě v areálu Žermánka, na kterém budou k poslechu DnB, hip-hop, dub, breakbeat, tekk a reggae přímo na písečné pláži, graffitti jam na třicetimetrové ploše a battly v kategoriích freestyle, break dance, beatbox.

Stanové městečko v areálu, chatky a hotel ve vedlejším kempu, ke kterému bude doprava busem, pěšo nebo lodí!! Parkovat je možno v omezené kapacitě přímo v areálu nebo poblíž. Sprchy, WC, teplé obědy, večeře, míchané drinky na special drink baru, pivo-alko-limo, grilovačky prostě camping, jak se šluší a patří!

Pro ty, co milují adrenalin, navíc možnost zapůjčení vodních lyží,nebo obří pneumatika na laně tažená lodí (jen na vlastní nebezpečí). Bližší info na festival.ostoes.cz (bez www). Vstupenky zakoupíte v předprodeji i na místě. V předprodeji budou stát 180 Kč. Předprodejní místa jsou Titty Twister Ostrava, Street Art Shop a Queens hip hop Shop.

Na místě zakoupíte lístek na tři dny za 200 Kč. Jednodenní vstup je za 100 Kč (pátek nebo sobota) na dva dny (so + ne) za 130 Kč a na neděli lidových 50 Kč. Stan – 50 Kč, parking – 40, sprcha – 30 Kč. Hotovo.

Tagy: Žermankafest, Žermanka Fest, HIRS sklad, Safari, hip-hop, DJ Lowa

Rubrika: Články, 24. června 2010, RomanKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama