METANCITY – nejen Hip hop

Battle Kings 2010: Rýmařov přivítá Indy & Wich, H16, IdeaFatte, Tafroba a další

Po pěti úspěšných letech přichází šestý ročník original hip hop festival Battle Kings 2010. Festival se bude konat na tradičním místě v Rýmařově dne 24. července. V šestém pokračování festivalu se můžeš těšit na přední české a slovenské hudební skupiny. A kdo že ti zvedne na Battle Kings tep? Budou to: Indy & Wich, H16, IdeaFatte, Tafrob, Omega Styl, Tart a Deco & Rastee.

V rámci festivalu se budou konat již zaběhnuté battly. Pokud máš dost kuráže, přihlaš se do některého z nich: BreakDance battle 2on2, BeatBox battle 1on1, FreeStyle battle 1on1, NewStyle battle 2on2.

Battlovat se bude o hodnotné ceny a price money, které nebude nízké. Rytmus tanečních battlů bude za gramci diktovat DJ Lowa. Zaregistrovat se můžeš na festivalovém webu www.battlekings.cz.

Na postavené dřevotřískové zdi ukážou své umění pozvané grafitti crew. Pro návštěvníky bude připraveno kvalitní občerstvení s dostatkem jídla a pití všeho druhu. Přichystané jsou projekce a bohatý doprovodný program.

Závěrem je třeba ještě dodat, že Battle Kings bude i nadále festivalem, na němž je možné se utkat v řadě battlů, poschnout si kvalitní rap a příjemně strávit letní den v Rýmařově. Předprodej vstupenek na letošní Battle Kings najdeš ve vybraných hiphop a skate shopech:

Extreme Shop Rýmařov – Husova 10
Extreeme Shop Bruntál (ex FreeStyle shop) – Revoluční 7
Titty Twister Ostrava – Nádražní 29
Titty Twister Olomouc – Denisova 28
Titty Twister Prostějov – Školní 20
Xride Opava – Horní náměstí 4
Xride Jeseník – Školní 8
Dark Duck Šumperk – Generála Svobody 4
www.skateshop.cz
www.rapshop.cz

Tagy: Battle Kings, IdeaFatte, Indy & Wich, Tafrob, H16, Omega Styl, Rýmařov

Rubrika: Články, 20. června 2010, FreddyKomentáře

10.52 - 21. června 2010

organizejšn  

byl jsem na téhle akci někdy před dvěmi třemi lety a pokud se od té doby nezměnilo složení realizačního týmu, důrazně odrazuji od návštěvy :) nejhorší freestyle battle, který jsem kdy viděl se neplánovaně protáhl snad o 3 hodiny, totálně roztrhnul line up a donutil nás hodinu sedět v autě, kde jsme si mohli pustit nějakou normální muziku…


12.29 - 21. června 2010

organizace  

Ahoj. Diky ze ze jsi dorazil pred dvemi lety. Jiste si tez pamatujes ze v arealu 2× vydatne zaprselo coz posunulo cely lineup. Nasledne po zkusenosi z FreeStyle battlu se od minuleho roku jedou rozrazovaci kola jiz odpoledne, aby navecer zustalo pouze semifinale a finale – tedy kvalita. Organizacni team zestihlel a prubeh akce se tez mirne pozmenil. Rad bych te pozval na letosni BATTLE KINGS, pokud by jsi mel chut zmenit na BK nazor.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama