METANCITY – nejen Hip hop

The Bamboos v bratislavském Nu Spirit Clubu? To je zdejší funková akce roku!

NuveauNu Nights po úspešnej májovej premiére s akustickým technom Christian Prommer’s Drum­lesson pokračujú vo funkovom duchu. V júni privítame na Šafku skupinu The Bamboos, austrálskych špecialistov na deep funk a heavy soul.

Sedem hudobníkov so speváčkou Kylie Auldist do Bratislavy príde predstaviť svoj najnovší album nazvaný príznačne 4. Ten, rovnako ako tri predošlé, vyšiel na prestížnom anglickom labeli Tru Thoughts a hosťujú na ňom veľké mená ako napríklad rapper Lyrics Born.

Ak máte radi funk v jeho autentickejšej, surovejšej a pritom tanečnej podobe, tak 29. júna v Nu Spirit Clube nemôžete chýbať. NouveauNu Nights pripravujeme v spolupráci s agentúrou Vresk a jej cieľom je spríjemniť čakanie na ďalší ročník rovnommenného festivalu.

Lístky na júnovú NouveauNu Night si môžete kúpiť v predpredaji u Dr. Horáka, v Artfóre a na všetkých predajných miestach siete Ticketportál.

Tagy: Bamboos, Nu Spirit Club, Lance Ferguson

Rubrika: Články, 18. června 2010, NorbertKomentáře

19.28 - 18. června 2010

 

Brejkuj)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama