METANCITY – nejen Hip hop

Out Of Control: DeFuckTo a Prago Union si v Ostravě vyberou své předskokany!

Out Of Control Rap Contest je určen pro všechny MC´s nebo rapové skupiny, které čekají na šanci se prosadit. OOC Rap Contest bude mít dvě kola a z každého kola vzejde vítěz, kterého obleče Queens shop, pozeveme si jej do pořadu Out Of Control a hlavně bude mít možnost si zahrát jako předkapela na jedné ze dvou akcí Out Of Control.

První akce Out Of Control bude 25. června v klubu Marley v Ostravě, kde vystoupí česká rapová legenda DeFuckTo, dále MC Kos, který zde pokřtí své sólové album Kosovo – Země ze mě a na svůj křest si pozval spoustu hostů. Druhá akce proběhne 30. července na stejném místě a tentokrát se můžete těšit na Prago Union a jejich novou desku Dezorient Expres.

Contest bude probíhat následovně. Uzávěrka prvního kola proběhne 19.6. a druhého 20.7. , tudíž do toho data posílejte svá dema na email lowa@outofcontrol.cz. Demo musí obsahovat minimálně dva tracky v poslouchatelné kvalitě. Pro zaslání využijte nejlépe nějakou webovou službu pro posílání větších datových souborů (leteckápošta.cz, sendspace.com, apod.).

Ze všech příchozích vybere porota 5 MCs nebo kapel, které postoupí do finále. Porota je složená ze zkušených MCs, jako je Khomator, Adyos a MC Kos. Vítěze a tudíž i svého předskokana si vybere vždy samotná hlavní kapela. V případě prvního kola DeFuckTo a v případě druhého kola Prago Union. Aktuální informace sledujte na ww.outofcontrol.cz.

Tagy: Out of Control, Lowa, Daniell, Prago Union, Rap Contest, DeFuckTo, Marley Ostrava

Rubrika: Články, 12. června 2010, OoCKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama