METANCITY – nejen Hip hop

Hip Hop Ova Fest 2010 nabídne PSH, Moji reč, IF, Safari, Adyose i La Resistance!

Celkem tři party pod hávem Hip Hop Ova předcházely akci, která příští sobotu 12. června zaplní Ostravu rapem – Hip Hop Ova Fest 2010.

Festival najdeš v Ostravě – areál Benátky, který se nachází v Mariánských horách u tramvajové zastávky Nová Ves Vodárna. Je to jednu zastávku tramvají od Svinovských mostů (vlakové nádraží Ostrava – Svinov). Před areálem je i velké bezplatné parkoviště, což dodává z festivalu vynikající dostupnost jak tramvajemi, vlakem tak i autem.

A na co se vlastně můžeš těšit? Čeká tě den plný rapu, battlů a jamů. Festival se bude odehrávat na dvou venkovních scénách. LineUp je nabytý od odpoledních hodin až do rána. Na hlavním pódiu se představí : PSH, Moja reč, IdeaFatte, Safari, Adyos & Sergei Barracuda, La Resistance.

Pokud máš chuť vzít mic do ruky a dostat ze sebe kloudného slova, přihlaš se do FreeStyle battlu na festivalovém webu www.hiphopova.cz. Battlovat se bude o super ceny dodané vyhlášeným skateshopem Titty Twister.

Druhou scénu ovládne svými beaty DJ Lowa. Před ní bude nachystaná bude čistá plocha pro steetdance jam, takže jestli hýbeš tělem víc nežli jen pokyvováním hlavy – přijď si zajamovat, ať jsi bboy, či streetdancer.

Brány areálu se otevřou v 15.00 hodin. Přesný časový LineUp najdeš na www.hiphopova.cz týden před festivalem. Vstupné je jako na všechny série Hip Hop Ova v pohodě. V předprodeji, který najdeš v TittyTwister Ostrava (Nádražní 29), tě vyjde lupen jen na 170Kč. Na místě pak už na 200Kč. Oproti loňskému roku bude po staveno více velkokapacitních stanů, takže o počasí není třeba se starat.

Těš se na jediný ostravský Hip Hop Ova Fest!!!

Více info najdeš na www.hiphopova.cz nebo na FaceBook.

Tagy: Hip Hop Ova Fest 2010, Benátky Ostrava, PSH, IdeaFatte, Moja reč, Safari, Adyos, La Resistance

Rubrika: Články, 5. června 2010, FreddyKomentáře

15.00 - 5. června 2010

 

nechápu proč tu jsou zas ti co tu byli v prosinci a v březnu :)


21.55 - 5. června 2010

Hm,  

mě udivuje cena za vstupné.Moju reč ještě budiž,ale ten zbytek…Množstvím kvalita nahradit těžko lze.


10.29 - 8. června 2010

mh,  

tak zustante doma, nikdo vas nenuti nikam chodit.


16.45 - 9. června 2010

 

a další co si myslí že je všechno zadarmo ty 200 asi fakt lezou do rozpočtu:-)))


16.46 - 9. června 2010

chyby:-)  

nepíše se nabytý s i ?:-)


19.04 - 9. června 2010

boha jeho…  

Jestli nemáte na fest'ák tak sed'te doma chytráci. Za den vykuříte dva pakly cigaret a vubec vás to nemrdá.


21.31 - 9. června 2010

Pro  

k8iee,YmeR.Tak,aby jasno bylo.V mém komentáři nešlo o peníze,o to že je vstup tolik a tolik.Jde v podstatě jen o to,že jsou lidé,co nedají ani korunu ani v případě volného vstupu na takovou akci nepřijdou i v případě,kdyby jim peníze za učast nabízeny byly se takové akce vůbec zúčastnili.Nebudu tady hodnotit program,je to zbytečné.Každého věc,za co utratí SVÉ peníze(i třeba za dva „pakly“ cigaret).Taky si myslím,že v Opavě je rozhodně zajímavější akce,ale předpokládám,že vy a vám podobní se tam nechystáte,nebot jízdné je celkem „drahé“ a tyto peníze se dají utratit rozuměji.např za krabicové víno,nebo za nějaký shit na z hulení,anebo…


20.56 - 10. června 2010

YmeR  

Njede ani o to že nemám Ka na fest toho se nebojím ale nepujdu na někoho koho jsem viděla nedávno a za měsíc je uvidím znovu :)


22.46 - 10. června 2010

hm..  

j¨Já sem na MR ještě nebyl. Tak však nechod, mě to je jedno :D já jen že dost lidí si vždycky stěžuje že nejsou love a že je předražený vstup.


07.05 - 11. června 2010

souhlas s KRUPIKEM  

za kvalitou do Polska, nebo na nějakou jinačí pořadnou akciju a klidně si i připlatím, ale musí to stát za to… pro mě osobně není ani žadný velký problém cestování. Tahle akce je prostě pro široké ostravské obecenstvo, nemusím vidět přehlídku přefintěných blbečků a blbek.


12.39 - 11. června 2010

 

krupik ja sem tim chtěla říct že když je akce na které vystupuje 6 kapel tak je logické že vstup nemůže stát 50kč…a krabici nepiju:-)


16.32 - 11. června 2010

YmeR  

já si na nic neztěžuju ;) náhodou je to dobrá cena ale fakt mi to teďkom za to nestojí :)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama