METANCITY – nejen Hip hop

Keep It Funky: Hledá se nejlepší funky song všech dob, pomoz i ty!

James Brown, Michael Jackson, Prince, Kool & The Gang, Cameo, Rick James, Earth, Wind & Fire, Aretha Franklin, Diana Ross, KC & The Sunshine Band, Zapp & Roger, Bar-Kays, Funkadelic… Ty všechny, ale i mnohé další bychom stoprocentně museli zařadit do seznamu nejoblíbenějších funkových interpretů všech dob.

V průběhu června, resp. od 1. června až do akce s názvem Keep It Funky! (19. 6. 2010) se ale bude hledat váš nejoblíbenější funky hit. Tedy takový, který vám vždy stoprocentně zvedne náladu; takový, který vás nikdy nenechá v klidu a vždy vás roztancuje. Je přitom úplně jedno, jestli si jej pouštíte doma, v autě nebo třeba na tanečním tréninku. Hledáme prostě nejlepší funk song všech dob.

Své hlasy můžete poslat hned třem písničkám. Song na prvním místě od vás získá tři body, song na druhém místě dva body a song na třetím místě jeden bod. Po ukončení hlasování zveřejníme konečné pořadí na 1. až 20. místě a písničky, které se umístí na 1. až 10. místě stoprocentě uslyšíte na již zmiňované akci Keep It Funky! (více o akci hledejte na http://funk.hiphopdance.cz).

Ke svým hlasům můžete přidat i svůj tip na celkový počet odeslaných hlasů. Nejpřesnější tip získá speciální funky triko, pět dalších přesných tipů pak vstup na akci Keep It Funky! zdarma. Tak se zamyslete, projeďte si doma svůj playlist a pošlete tři své nejsrdcovější záležitosti.

FORMULÁŘ PRO ODESLÁNÍ HLASŮ: http://funk.hiphopdance.cz/funksong.html

A pokud jste se ještě na akci Keep It Funky! nezaregistrovali, ale přesto byste si rádi zatancovali, můžete tak učinit právě teď. Na výběr jsou battly popping 1vs1, locking 1vs1, break dance 1vs1 a MJ style 1vs1 (kdo lépe zatancuje na hity krále popu?), ale také speciální kategorie funk showcase contest, do které se může přihlásit 1–5 tanečníků se svým 1–3 min. dlouhým demem (freestyle nebo připravená choreografie).

Připomínáme, že pro vítěze jsou připraveny ceny od shopů Grand Wear, So Real Shop a Street Base, ale také vouchery na Urban Dance Camp a Urban Dance Show od UDP nebo vouchery na profesionální fotografování od Ondry Kvinty. Ceny přesahují hodnotu 30 000 Kč, takže určitě stojí za to bojovat

Na akci Keep It Funky! se přihlašte prostřednictvím formuláře na http://funk.hiphopdance.cz/registrace.html.

Tagy: Keep it funky!, funk, funk song, Marley Ostrava, street dance, break dance, hip hop fance, funky

Rubrika: Články, 4. června 2010, DejvKomentáře

11.10 - 4. června 2010

:))))  

Muj je živé podáni Swing Down -Houston 1977.(možno vidět na youtube).Nepot­řebuju k tomu soutěž,mám to vyřešené.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama