METANCITY – nejen Hip hop

Šplíchcut , to je graffiti a DJ workshop pro širokou veřejnost v Ostravě!

V sobotu 5. června proběhne v Ostravském klubu Marley na Výstavišti Černá louka netradiční akce s úsměvným názvem „Šplíchcut“. Jedná se o oficiální úvodní akci k letnímu putovnímu Graffiti Art Festivalu UNITED COLOURS TOUR 2010, o kterém vás budeme brzy podrobně informovat.

Jak bude Šplíchcut probíhat?

Přibližně od 17.00 hod. Proběhne na venkovních plochách klubu graffiti art workshop, na kterém předvedou na připravených plochách svůj um vybraní writeři a umělci regionu. Bude se jednat o obrazovou graffiti art tvorbu. Okolo 19.30 hod. proběhne, současně s venkovní artovou expozicí, DJs workshop uvnitř klubu Marley, na kterém vám techniku škrábání vinylu přiblíží DJs Bussy a Česki Jsi-li tedy začátečník a chceš si zkusit hrát na gramofony, dozvědět se něco se zákulisí, nebo otestovat své skillz, je tento workshop šitý na míru právě tobě.

Přibližně od 20.30 hod. začne v prostorách klubu večerní akcička, na které zahrají již zmiňovaní DJs, které doplní DJ Necroz (Safari – OV). Program doplní beatboxová naděje Phandurz. Zlatým hřebem večera bude prodejní aukce některých vytvořených graffiti obrazů. Aukci provází MC Kos. Program je vcelku zajímavý, proto doufám, že se sejdeme ve velkém počtu. To vše za krásných 30Kč.

Akci pořádá výtvarná skupina BULLDOZERO (www.bulldozero.com) s podporu SPRAYART34 (www.sprayart34.eu).

Za pořadatelský tým chci poděkovat partnerům a sponzorům, kteří tuto akci podpořili:

Reklamní agentura MARF (www.marf.cz)
Street Art Shop (www.street-art.eu)
Khomator.com (www.khomator.com)
Webzin Metancity (www.metancity.com)
Repromanifest (www.myspace.com/repromanifest)

Tagy: Sprayart34, bulldozero, Marley, Bussy, Česki, Graffiti art festival UNITED COLOURS TOUR 2010, Kos, Necroz

Rubrika: Články, 30. května 2010, Sprayart34Komentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama